امروز سه شنبه, 30 مهر 1398 - Tue 10 22 2019
تازه ترین خبرها

شورای موسیان به خبر نسیم دهلران واکنش نشان داد

شورای موسیان به خبر نسیم دهلران واکنش نشان داد
 
اعضای شورای شهر دهلران در واکنش به خبری در نسیم دهلران جوابیه ای ارسال نمودند.
 
به گزارش نسیم دهلران، در پی انتشار خبری از سوی این پایگاه خبری تحت عنوان "هنری جدید در شورای شهر موسیان" نایب رئیس و اعضای شورای شهر موسیان جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال نمودند که به شرح ذیل می باشد.
 
مدیر مسئول محترم پایگاه خبری نسیم دهلران 
 
با سلام
در باب درج مطلبی در خصوص شهردای موسیان بعرض می رساند  . اعضای شورای شهر موسیان روز سه شنبه ۲۰ آذر ماه با دعوت کتبی رئیس شورا  یک روز قبل از انتخاب سرپرست شهرداری آن هم به دلیل مدیریت ضعیف سرپرست و نارضایتی مردم از عملکرد شهرداری و بالاخص تعدادی از مسئولین شهرموسیان  برگزار گردید.
 
رییس شورا زمان برگزاری جلسه بنا بر دلایل نامعلوم دفتر شورا را ترک نموده و جواب قانع کننده ای ارائه نکردند . بنابراین جلسه توسط نائب رئیس شورا برگزارگردید . ‌نکته قابل توجه این است که رئیس شورا خود یکی از کسانی بود که اصرار بر برکناری سرپرست شهرداری را داشتند  و مسئول آتش نشانی را وی به عنوان سرپرست جدید شهرداری به اعضای شورا معرفی کرده بودند .
 
لذا قابل ذکر است که سرپرست جدید  مسئول آتش نشانی شهرداری موسیان  فرد تحصیل کرده ای است که کارمند رسمی این اداره بوده و انتخاب وی قانونی و متناسب با قانون شهرداری ها دال بر عدم صلاحیت ایشان جهت عهده داری این سمت وجود ندارد.
 
لازم به ذکر است که رئیس شورای شهر اعلام نمود که در غیاب بنده نایب رئیس شورا رئیس جلس هستند و به ایشان اختیار دادند. 
 
مصوبه ی ۲۰ آذر با توجه به زمان اتمام جلسه ی شورا در پایان وقت اداری به فرمانداری ارسال شد که بنا بر روال معمول و تاییدیه مصوبات از سوی فرمانداری و همچنین تعطیلات آخر هفته ، عدم دریافت پاسخ و تاییدیه این مصوبه کاملا عادی میباشد.
 
با تشکر ... از طرف نایب رئیس و اعضای شورای شهر موسیان
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد