امروز پنج شنبه, 02 خرداد 1398 - Thu 05 23 2019
تازه ترین خبرها

نمایندگان ایلام گشایش مرز چیلات را پیگیری کنند

 امام جمعه دهلران خواستار پیگیری گشایش مرز چیلات در محدوده این شهرستان از سوی همه نمایندگان استان شد و گفت: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی باید با نگاه جامع طرح وبرنامه های کلان توسعه استان را پیگیری کنند.

 امام جمعه دهلران خواستار پیگیری گشایش مرز چیلات در محدوده این شهرستان از سوی همه نمایندگان استان شد و گفت: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی باید با نگاه جامع طرح وبرنامه های کلان توسعه استان را پیگیری کنند.

 

به گزارش نسیم دهلران، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه امروز دهلران از یکی از نمایندگان استان که عازم عراق است خواست که در سفر به عراق و دیدار با مقامات ان کشور راه اندازی مرز چیلات در محدوده مرزی دهلران با کشور همسایه را پیگیری کند.


وی همچنین بدون نام بردن از فرد خاصی از انچه اعمال نظر و نفوذ نمایندگان عضو کمیسیون انرژی مجلس (ایلام ) در جذب و اشتغال افراد وابسته به خود د رشرکت های حوزه نفت و گاز دهلران نامید انتقاد و ابراز تاسف کرد.


امام جمعه دهلران گفت: نمایندگان عضو کمیسیون انرژی مجلس باید بجای دخالت برای بکارگیری نیروهای مورد نظر خود در شرکت های نفتی فعال در دهلران، باید به دنبال اشتغال جوانان و نیروهای بومی منطقه در این شرکت ها باشند .
 

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه برخی از مناطق و مردم دهلران هنوز از سوخت نفت برای گرمایش منازل خود استفاده می‌کنند مسوولان ذی ربط نباید مردم را برای دریافت چند برگ کوپن نفت سرگردان و درگیر بروکراسی اداری کنند.
 

حجت الاسلام موسوی همچنین از تلاش و پیگیری‌ مدیریت ارشد استان ایلام برای فعلیت بخشیدن به ظرفیت های توسعه دهلران قدر دانی کرد .
 

وی یاد اوری کرد: ساخت و تکمیل مصلی به عنوان یکی از مطالبات و نیازمندی‌های مردم شهرستان دهلران نیازمند اعتبار است که باتوجه به نظر مساعد استاندار ایلام امیدواریم در بودجه سال آینده اعتبار لازم برای ساخت آن اختصاص یابد.
 

وی در پایان خواستار راه اندازی جایگاه سوخت CNG، نظارت بر قیمت‌ها، بالا بودن نرخ اجاره بها منزل و استمهال وام‌های کشاورزی شد.
امام جمعه دهلران همچنین با اشاره به اهمیت تقوی در خانواده اظهار کرد: در آموزه‌های دینی همواره به رعایت اخلاق نیکو در منزل، همکاری و همراهی با خانواده درامورات منزل و همچنین صبر و تحمل در تربیت فرزندان توصیه شده است.

 

خطیب نماز جمعه دهلرابا تقدیر از حضور بابصیرت مردم انقلابی و مومن شهرستان دهلران در مراسم یوم الله 9 دی افزود: آنهایی که در دل گرو انقلاب و نظام و رهبری داشتند آمدند تا اعلام کنند پیوند بین امت و رهبری ناگسستنی است.

 

انتهای خبر/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد