امروز پنج شنبه, 02 خرداد 1398 - Thu 05 23 2019
تازه ترین خبرها

دستگیری سرکرده باند سارقان گوشی های تلفن همراه در دهلران

دستگیری سرکرده باند سارقان گوشی های تلفن همراه در دهلران

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دهلران گفت: سرکرده باند سارقان گوشی های تلفن همراه در دهلران دستگیر شد.

 

به گزارش نسیم دهران، "سرهنگ مجتبی مهدیان" جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دهلران در گفت و گویی اظهار کرد: سرکرده باند سارقان مغازه های تلفن همراه که در سطح استان های خوزستان ،لرستان ، مرکزی ، آذربایجان غربی و شهر دهلران اقدام به سرقت گوشی های تلفن همراه از مغازه ها می کردند توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد.

وی افزود: درپی اخبار واصله مبنی بر سرقت تعدادی مغازه های تلفن همراه در سطح شهر دهلران و 5 استان دیگر توسط سارق یا سارقانن، مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرارگرفت.

 

سرهنگ مهدیان اضافه کرد:مأموران پلیس آگاهی توانستند پس از چندین ماه کاراطلاعاتی و پلیسی و با اخذ نیابت قضائی به ۲ استان، اینسارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر و تحویل قانون دهند.

 

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دهلران ادامه داد: بررسی های پلیس مشخص کرد این سارق با همراه سایر همدستان خود که در ماه های گذشته توسط ماموران پلیس آگاهی دستگیر شده بودند پس از شناسایی محل های مورد نظر به صورت باندی و در ساعات پایانی شب با تخریب کرکره و شیشه مغازه و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت مغازه ها می کردند.

 

انتهای خبر/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد