امروز دوشنبه, 05 اسفند 1398 - Sun 02 23 2020
تازه ترین خبرها

ورزش و سلامت دهلرانی ها در قرق دره شهری ها/ پازل انتصابات در تنور داغ انتخابات شکل می گیرد

ورزش و سلامت دهلرانی ها در قرق دره شهری ها/ پازل انتصابات در تنور داغ انتخابات شکل می گیرد
 
دانشگاه علوم پزشکی استان به دلیل اینکه مدیر شبکه بهداشت و درمان دهلران معاون بهداشتی خود را تغییر نموده، در اولین روز کاری پس از تغییر معاون می خواهند که خود مدیر را تغییر دهند.
 
به گزارش نسیم دهلران، موضوع مهم سلامت مدتی است که در پایتخت کشور با استعفای وزیر به حاشیه سنگینی رفته است و این می تواند کمی این مسیر مهم را خدشه دار نماید.
 
پس از پایتخت، استان ایلام سریعاٌ از قافله عقب نمانده و و به حاشیه های پایتخت لبیک گفته تا خود را در صدر اخبار حاشیه ها بگنجاند.
 
بر همین اساس، دانشگاه علوم پزشکی استان به دلیل اینکه مدیر شبکه بهداشت و درمان دهلران معاون بهداشتی خود را تغییر نموده، در اولین روز کاری پس از تغییر معاون می خواهند که خود مدیر را تغییر دهند.
 
جدای از اینکه این اتفاق خود یک حاشیه سنگین برای شهرستان می باشد اما نکته جالب در تودیع و معارفه هایی است که از این اتفاق کلید خورده است.
 
بر همین اساس، امروز شنبه(22 دی ماه) با صدور حکمی مصیب کاظم زاده سرپرست بیمارستان دره شهر شد و اردشیر احمدی که پیش از این عهده دار این مسئولیت بود قرار است سرپرست بیمارستان شهدا دهلران شود و غلامرضا منصوری، رئیس فعلی بیمارستان شهدا دهلران که از مدیران کارآمد می باشد به جای دکتر مهاجر، رئیس شبکه بهداشت و درمان دهلران بیاید.
 
متن بالا خیلی نیاز به تحلیل ندارد و اینکه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان چرا این تودیع و معارفه های دایره ای را انجام داده است به قضاوت مردم می سپاریم.
 
نکته جالب این است که به تازگی در مدیریت شهرستان دهلران قحط رجال شده و مدیران جدید به صورت اتوبوسی از دره شهر به دهلران سرازیر شده اند.
 
البته پایگاه خبری نسیم دهلران از این موضوع خرسند است، چراکه شاید به میمنت همین انتصابات، نه به خاطر دهلرانی ها بلکه به خاطر دره شهری های بسیار عزیز و محترم جاده دهلران، آبدانان و دره شهر بهبود و به یک جاده مناسب تبدیل شود.
 
چندی پیش نیز تودیع و معارفه سرپرست ورزش و جوانان دهلران انجام گرفت که یک دره شهری سکاندار ورزش دهلران شد.
 
راستی تا یادمان نرفته یادآور شویم که سال آینده قرار است انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلای برگزار شود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد