امروز جمعه, 09 اسفند 1398 - Fri 02 28 2020
تازه ترین خبرها

استاندار پیگیر چیلات است

استاندار پیگیر چیلات است
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: رایزنی های استاندار ایلام با استاندار میسان و وزیر کشور عراق برای گشایش این مرز و پیگیری ها از طریق وزارت کشور و امور خارجه همچنان ادامه دارد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "محمد نوذری" معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در همایش فرمانداران در دهلران اظهار داشت: کشورمان امروز در جنگ همه جانبه اقتصادی قرار دارد و در این عرصه همه ساختارهای یک نظام مورد هجمه قرار می گیرد.
 
وی افزود: بهترین رویکرد برای عبور از این شرایط، وحدت همه جناح ها و جریانات سیاسی است و فرمانداران و ائمه جمعه در این زمینه وظایف برجسته ای دارند.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به جشن های 40 سالگی انقلاب یادآور شد: در دهه فجر پروژه های مهم و تاثیرگذاری در استان بهره برداری و کلنگ زنی می شود که همه در راستای خدمت به مردم و توسعه و پیشرفت هستند.
 
وی با اشاره به مرز چیلات و اقدامات صورت گرفته برای زیرساخت ها و اهمیت آن به لحاظ اقتصادی و اربعین بیان نمود: رایزنی های استاندار ایلام با استاندار میسان و وزیر کشور عراق برای گشایش این مرز و پیگیری ها از طریق وزارت کشور و امور خارجه همچنان ادامه دارد، ضمن اینکه کارهای مرز چیلات و زیرساخت های آن تکمیل شده و نیاز است طرف عراقی پای کار بیاید.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام به سوابق دهلران در دوران دفاع مقدس و اینکه این شهرستان دارای ظرفیت های تاثیرگذاری اشاره کرد و گفت: اقدامات خوبی متناسب با این ظرفیت ها در حوزه های کشاورزی، نفت و گاز، آب و خاک و کشاورزی، بهداشت و درمان، زیرساخت ها، مبلمان شهری و سامانه گرمسیری انجام شده و جا برای کار باز هم وجود دارد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد