امروز جمعه, 01 آذر 1398 - Fri 11 22 2019
تازه ترین خبرها

جاری شدن سیل نفت در دهلران/ مشکلات خسارت دیده ها رسیدگی می شود

جاری شدن سیل نفت در دهلران/ مشکلات خسارت دیده ها رسیدگی می شود
 
مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب گفت: به دلیل بارش باران و جاری شدن سیل در رودخانه ها، لوله خط انتقال واحد بهره برداری به چشمه خوش دهلران دچار شکستگی شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، طی بارندگی های اخیر در شهرستان دهلران، آب سدها سر ریز شده در و اکثر رودخانه ها آب به شدت در جریان است.
 
در پی این جریان های آب، در فضای مجازی فیلمی منتشر شده که نشان می دهد به جز آب درقسمت کوچکی از دهلران نفت نیز همراه آن است که باعث نگرانی هایی برای برخی کشاورزان و دوست داران محیط زیست شد.
 
بر همین اساس، خبرنگار نسیم دهلران کوشید تا بتواند با مسئولان مرتبط با این موضوع مصاحبه نماید و در صورت تایید خبر راهکار آنها را بپرسد.
 
"سعيد ناصري پور" مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در گفت و گو با نسیم دهلران ضمن تایید این خبر اظهار کرد: لوله خط انتقال واحد بهره برداری به چشمه خوش در کف رودخانه نزدیک روستای نهر عنبر قرار دارد.
 
وی افزود: به دلیل بارش باران و جاری شدن سیل در رودخانه ها این خط لوله در قسمت کف رودخانه دچار شکستگی شد.
 
 مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ابراز نمود: تدابیر لازم برای ترمیم و جلوگیری از مشکلات زیست محیطی با همکاری اعضای ستاد بحران شهرستان دهلران و فرماندار دهلران با همکاران اینجانب در شهرستان در حال انجام می باشد.
 
وی با اشاره به احتمال خسارت به کشاورزانی که نفت در مزارع آنها وارد شده گفت: در اسرع وقت با همکاری دستگاه های ذی ربط اقدامات لازم پیگیری و انجام خواهد شد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد