امروز یکشنبه, 24 شهریور 1398 - Sun 09 15 2019
تازه ترین خبرها

از سرگیری فعالیت جایگاه سوخت CNG قبل از نوروز

از سرگیری فعالیت جایگاه سوخت CNG قبل از نوروز
 
شهردار دهلران از تعمیر و نوسازی جایگاه سوخت CNG شهرستان خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، جایگاه CNG دهلران مدت طولانی بسیار زیادی است که به دلایل مختلفی تعطیل می باشد و باعث ابراز ناراحتی بسیاری از مردم و از جمله تاکسی دارانی که خودروی دوگانه سوز دارند شده است.
 
"عیسی رضایی" شهردار دهلران در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره‌ی آخرین وضعیت جایگاه سوخت CNG دهلران، اظهار داشت: برخی قطعات ایستگاه به دلیل نوسانات و افت فشار گاز دچار آسیب شده که این موضوع باعث از مدار خارج شدن و غیرفعال شدن جایگاه شده است.
 
وی افزود: برای حل مشکل جایگاه سوخت CNG دهلران با یک شرکت معتبر در کشور که در حوزه تعمیر و نوسازی فعالیت دارد قراردادی منعقد شده است که کارشناسان این شرکت از ایستگاه بازدید کرده و عیب یابی قطعات آسیب دیده صورت گرفت.
 
شهردار دهلران تصریح کرد: تمامی قطعات مورد نیاز برای راه اندازی جایگاه خریداری شده که در مجموع مبلغ 800 میلیون ریال اعتبار برای خرید این قطعات هزینه شده است.
 
رضایی یادآور شد: در صورت تامین گاز مورد نیاز جایگاه با فشار بالا، حداکثر تا پایان سال جاری فعالیت جایگاه سوخت CNG دهلران از سرگرفته خواهد شد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد