امروز یکشنبه, 24 شهریور 1398 - Sun 09 15 2019
تازه ترین خبرها

لزوم حضور بانوان در پست های مدیریتی ادارات دهلران/ مدیران عملکرد دولت را ارائه دهند

لزوم حضور بانوان در پست های مدیریتی ادارات دهلران/ مدیران عملکرد دولت را ارائه دهند
 
فرماندار دهلران گفت: مدیران دستگاه ها گزارش عملکرد دستگاه خود را توسط رسانه ها به مردم ارائه نمایند.
 
به گزارش نسیم دهلران، "مجید عسگری" فرماندار دهلران در جلسه شوری اداری این شهرستان با اشاره به شهادت پاسدارن انقلاب اسلامی توسط گروهک های تروریستی، اظهار کرد: شهادت جمعی از پاسداران میهن اسلامی توسط دشمنان کوردل را تسلیت عرض می نمایم و دشمنان نظام بدانند که این ملت پایداری خودر را به نظام ثابت کرده و این حرکات بزدلانه راه به جایی نخواهد برد.
 
وی به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن اشاره نمود و افزود: از احاد مردم ایران بابت خلق حماسه ای دیگر در کشور به ویژه مردم فهیم دهلران تشکر می نمایم و خدارو شاکریم که برگ زرین دیگری بر درخت تنومند انقلاب نصب شد. 
 
فرماندار دهلران گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز اداره میراث فرهنگی نظارت بر دستگاه های مرتبط با ایام نورز را داشته باشد و گزارشات را به فرمانداری ارائه نماید و همچنین انتظار می رود که ادارات تمام تلاش خود را برای معرفی شهرستان به گردشگران نمایند.
 
وی عنوان کرد: یکی از ظرفیت های خوبی که می توان از آن برای معرفی شهرستان استفاده نمود فضای مجازی است و نباید از آن غافل شد.
 
عسگری به نظارت بر بازار اشاره نمود و بیان داشت: نباید بگذاریم که در ایام نوروز فضایی بیشتر از تورم موجود در کشور به مرم تحملی شود این مهم با نظار بر بازار توسط اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری تعزیرات حکومتی می تواند کنترل شود.
 
وی با اشاره به اینکه میقات من با ادارات کار و تلاش شبانه روزی است گفت: مردم با تمام سختی ها پای نظام ایستاده اند و ما باید تمام سعی و تلاشمان را برای بهتر شدن وضعیت کنونی انجام دهیم و مطمئن باشید اگر تلاش کنیم مردم خواهند دید.
 
فرماندار دهلران عنوان کرد: در جلساتی چون شورای اداری فقط مدیران شرکت کنند، در جلسات بعدی از پذیرش کارشناسان در جلسات ممانعت به عمل می آید.
 
وی اشاره به اینکه مدیران سهم خود را از تخصیص اعتبارات در اداره کل خود بگیرند، بیان نمود: اگر اگر در دستگاهی مشاهده شود که اعتبارش در جای دیگر استان هزینه شده در برنامه بودجه سال آینده به آن دستگاه اعتباری تخصیص نخواهیم داد.
 
عسگری اظهر کرد: متاسفانه در جلسات شهرستان حضور بانوان را نمی بینم، این درحالی است که در برنامه ششم توسعه گفته شده که 30 درصد سهم مدیریت به بانوان اختصاص یابد و انتظار دارم که مدیران در پست معاونی این مورد را فراموش نکنند.
 
وی گفت: مدیران دستگاه ها از ارائه گزارش عملکرد دستگاه خود به مردم از طریق رسانه ها دریغ نکنند و با رسانه ها در ارتباط باشند.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد