امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

راه اندازی نمایندگی پزشک قانونی در دهلران

فرماندار دهلران از راه‌اندازی نمایندگی پزشکی قانونی در شهرستان دهلران خبر داد

فرماندار دهلران از راه‌اندازی نمایندگی پزشکی قانونی در شهرستان دهلران خبر داد.

 

به گزارش نسیم دهلران، "مجید عسگری" فرماندار دهلران از راه‌اندازی نمایندگی پزشکی قانونی در دهلران خبر داد و اظهار داشت: با توجه به بعد مسافت بسیار طولانی از مرکز شهرستان تا مرکز استان و تحمیل هزینه‌های اضافی بر خانواده متوفی که به‌دلیل نبود پزشکی قانونی و مرجع صدور جواز دفن این موضوع به‌عنوان یک مطالبه عمومی در دستور کار فرمانداری دهلران قرار گرفت.
 
وی افزود: طی مکاتبات و پیگیری‌های صورت گرفته با پزشک قانونی استان امکان راه‌اندازی نمایندگی پزشکی قانونی در شهرستان دهلران فراهم شده است.
 
فرماندار دهلران با اشاره به همکاری و مشارکت شهرداری به‌عنوان متولی غسالخانه مرکزی شهر دهلران، تصریح کرد: احداث سالن تشییع نیز در دستور کار قرار گرفته است.
 
وی با اعلام اینکه تمامی تجهیزات مورد نیاز توسط پزشکی قانونی استان تهیه و تأمین شده است، بیان داشت: با راه‌اندازی نمایندگی پزشکی قانونی در دهلران دیگر نیازی به انتقال اجساد متوفی که بر اثر مرگ مشکوک یا به‌طور کلی هر فوتی که به نیروی انتظامی اطلاع داده می‌شود و براساس وظیفه نیروی انتظامی و با دستور مقام قضایی برای تعیین علت فوت به پزشکی قانونی ارجاع داده می‌شوند، نخواهد بود.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد