امروز پنج شنبه, 21 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

روستاهای تا شعاع ۲۰ کیلومتری مرز مجوز فروش فرآورده های نفتی گرفتند

روستاهای تا شعاع ۲۰ کیلومتری مرز مجوز فروش فرآورده های نفتی گرفتند

 

نماینده شهرستان های دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: از این پس روستاهای با شعاع ۲۰ کیلومتر از مرز در استان از مزایای فروش فرآورده های نفتی بهره مند می شوند.

 

به گزارش نسیم دهلران، "شادمهر کاظم زاده" نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: این طرح از قبل در کشور اجرایی شده و در استان ایلام با پیگیری ها از بهمن ماه سال گذشته اجرایی شد.

 

وی یکی از وظایف حاکمیت و دولت را استقرار و پایداری جمعیت در مناطق مرزی برشمرد که در این راستا قانون اختصاص سهمیه صادرات فرآورده های نفتی برای خانوارهای ساکن روستای های مرزی  که این قانون تا کنون در استان استفاده نشده و با پیگیری ها از بهمن ماه سال گذشته اجرایی شده و روستاهای با شعاع ۲۰کیلومتر از مرز می توانند از مزایای این قانون بهره مند شوند.

 

نماینده حوزه جنوب در مجلس و شورای اسلامی یادآور شد: بر اساس این قانون هر خانوار روزانه از ۱۵۰ لیتر سهمیه سوخت بهره مند می شود و هزینه فروش این میزان مبلغ حدود پنج میلیون ریال در ماه برای هر خانوار است که در قالب تشکل های تعاونی انجام می شود.

 

انتهای خبر/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد