امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

آغاز طرح "اقدام ملی" در دهلران

آغاز طرح
 
رئیس بنیاد مسکن شهرستان دهلران از آغاز طرح "اقدام ملی" جهت احداث منازل مسکونی در شهرستان دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "سجاد نقیبی" رئیس بنیاد مسکن شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به آغاز طرح "اقدام ملی" در کشور، اظهار کرد: طرح "اقدام ملی" مسکن یکی از جدی‌ترین برنامه‌های دولت به منظور تعادل بخشی به عرضه و تولید مسکن در کشور است که می‌تواند در کنار سایر گزینه‌های دولت، تولید مسکن را به جریانی پایدار تبدیل کند.
 
وی افزود: بر اساس این طرح قرار است ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ در کشور ساخته شود که از این تعداد ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید و ۱۰۰ هزار واحد در بافت فرسوده است و تولید ۱۰۰ هزار واحد مسکونی دیگر را بنیاد مسکن بر عهده دارد.
 
رئیس بنیاد مسکن شهرستان دهلران بیان نمود: سهمیه بنیاد مسکن استان در این مرحله یک هزار واحد است که بر اساس توزیع شهرستانی تقسیم می شود.
 
وی تصریح نمود: این طرح با مشارکت بانک مسکن انجام می شود و واجدین شرایط تسهیلات 750میلیون ریالی دریافت می کنند.
 
نقیبی تصریح نمود: تسهیلات بانک مسکن بدون نیاز به سرمایه گذاری و خرید اوراق پرداخت می شود.
 
وی با اشاره به اینکه این طرح شامل کسانی می شود که زمین مسکونی دارند، گفت: صاحبان زمین مسکونی و کسانی که منازل فرسوده خود را تخریب نموده اند برای احداث منزل و استفاده از طرح "اقدام ملی" می توانند به بنیاد مسکن دهلران مراجعه نمایند تا برای آنها پرونده تشکیل و جهت اقدامات بعدی راهنمایی شوند.
 
انتهای خبر/ 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد