امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

تعویض سیم های فرسوده به کابل خود نگهدار

تا پایان سال انجام می شود/

 

رئیس اداره برق شهرستان دهلران گفت:‌ طرح تعویض سیم فرسود فشار ضعیف سطح شهر به کابل خودنگهدار تا پایان سال به اتمام می رسد.

 

به گزارش نسیم دهلران، "امید محمدبیگی" رپیس اداره برق دهلران در جمع اصحاب رسانه شهرستان دهلران اظهار کرد: شبکه فشار ضعیف شهر دهلران نزدیک به ۱۵۰ کیلومتر بوده است.

 

وی افزود: تا قبل از سال 97 طی چندین سال 65 کیلومتر از این خطوط تعویض شد.

 

رئیس اداره برق دهلران بیان نمود:  از مهرماه سال گذشته تا کنون 70 کیلومتر دیگر تعویض شده است.

 

وی ادامه داد: 15 کیلومتر خطوط سیم فرسوده دیگر دیگر تا قبل از پایان سال تعویض می شود.

 

محمدبیگی عنوان کرد:‌ کابل های جدید به نام خودنگهدار از جنس هادی آلمینیوم است که از مزایای آن می توان به عایق بودن و عدم نیاز به شاخه زنی درختان و عدم فرسودگی در مقابل گوگرد ناشی از عبور آبگرم در سطح شهر اشاره نمود.

 

وی به میزان اعتبار هزینه شده در سال جاری اشاره نمود و گفت: از ابتدای سال گذشته تا کنون بیش از 13 میلیارد ریال در داخل شهر هزینه شده است که شامل نصب ترانسفورماتور٬ احداث شبکه فشار متوسط٬ تبدیل سیم به کابل خودنگهدار و... می باشد.

 

رئیس اداره برق دهلران با اشاره به نگاه آینده نگری مجموعه این شهرستان٬ خاطر نشان کرد:‌از متقاضیان عقب نیستیم و جایی در سطح شهر وجود ندارد که ما نتوانیم به دلیل عدم وجود شبکه به آن متقاضی برق دهیم.

 

وی یادآور شد: 5 پست برق در شهرستان وجود دارد که ظرفیت مجوع آنها 195 مگاوات است و این درحالی است که شهرستان دهلران مصرف برق در اوج بار به حدود 90 مگاوات می رسد.

 

محمد بیگی تصریح نمود: یک پست برق سیار در 5 کیلومتری شهر دهلران از سمت مهران وجود دارد که باید توسعه یابد تا برای آینده مشکل نداشته باشیم و خوشبختانه فرماندار دهلران در حال رایزنی با مسئولان ارشد استان و کشور برای تحقق این مهم است.

 

انتهای خبر/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد