امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

برگزاری نهمین جشنواره رضوی در دهلران

برگزاری نهمین جشنواره در دهلران
 
نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به منظور ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین (ع) در شهرستان دهلران برگزار می‌شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، "قدرت چراغی" رئیس اداره کتابخانه های عمومی دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: این جشنواره با هدف اشاعه فرهنگ رضوی، گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره ائمه اطهار بویژه امام هشتم و شناسایی و معرفی کتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل بیت از طریق تولید و انتشار گسترده این آثار برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: فراخوان این جشنواره اعلام و برای برگزاری آن چند عنوان کتاب با موضوع امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمد ابن موسی (ع) برای گروه‌های سنی مختلف انتخاب و امسال کتاب با موضوع زندگینامه امام جواد (ع) به عنوان بخش ویژه اضافه شده است.
 
رئیس اداره کتابخانه های عمومی دهلران، رده‌های سنی جشنواره امسال را شامل بخش کودک (۴ تا ۱۲ سال)، بخش نوجوان (۱۳ تا ۱۷ سال) و بخش بزرگسالان ۱۷ سال به بالا عنوان کرد.
 
وی اضافه کرد: در جشنواره امسال امکان شرکت به صورت خانوادگی وجود داشت و علاقه‌مندان ضمن اینکه بر اساس شرایط سنی به صورت انفرادی در مسابقه شرکت کردند این امکان را داشتند تا در قالب اعضای یک خانواده کتاب‌ها را تهیه و با تکمیل پاسخنامه‌های خانوادگی و ارسال آن به دبیرخانه واقع در اداره کل در این جشنواره شرکت کنند.
 
چراغی بیان نمود: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی هم زمان با دهه ولایت و امامت به منظور ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین (ع) در یزد برگزار می‌شود.
 
وی افزود: مراسم اختتامیه نهمین دوره جشنواره رضوی در دو سطح ملی و شهرستانی با تقدیر از برگزیدگان بخش‌های مختلف برگزار می‌شود.
 
آیین اختتامیه استانی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در دهلران همزمان با دهه ولایت و امامت ساعت 9 صبح روز دو شنبه 28 مردادماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار و از برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف تقدیر خواهد شد.
 
برگزاری نهمین جشنواره در دهلران
 
انتهای خبر/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد