امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها با اعتبار ١۴ هزار میلیارد تومان

کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها با اعتبار ١۴ هزار میلیارد تومان
استاندار ایلام از افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ های مهم در سفر ریاست جمهوری به ایلام خبر داد. 
 
به گزارش نسیم دهلران، صبح امروز "قاسم سلیمان دشتکی" استاندار ایلام در گفت و گو با اصحاب رسانه شهرستان دهلران گفت: امسال در هفته دولت 220 پروژه با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان و اشتغال زایی 2 هزار نفر در استان کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.
 
وی افزود: در سفر ریاست جمهوری چندین پروژه بزرگ از جمله پتروشیمی ایلام و ایجاد 5 کارخانه بزرگ، 26 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان دهلران، پروژه راه آهن و پتروشیمی ایلام با اعتباری بالغ بر ١۴ هزار میلیارد تومان کلنگ زنی و به بهره برداری خواهند رسید.
 
استاندار ایلام اظهار کرد: پروژه آزاد راه پل زال، مورموری، چیلات دهلران تا نجف اشرف، بازارچه چیلات، پتروشیمی مهران و... از جمله پروژه هایی هستند که در سفر ریاست جمهوری به صورت ویژه برنامه ریزی دقیق تری برای آنها صورت خواهد گرفت.
 
وی بیان نمود: برای چهار خطه کردن مهران به دهلران و دهلران به اندیمشک مجوز ماده 56 اخذ شده و انتظار می رود بخش خصوصی پای کار بیاید چراکه دولت بخصوص سازمان برنامه بودجه سود دوران مشارک را تضمین می نماید.
 
سلیمانی دشتکی ابراز نمود: پروژه های زیربنایی عمرانی مهمی در سطح استان در دولت تدبیر و امید شروع به فعالیت کردند که در آینده نزدیک نقش بسزایی در اشتغال و توسعه استان را در بر خواهد داشت.
 
وی به شروع پروژه های نفتی اشاره نمود و عنوان کرد: در شهرستان دهلران پروژه هایی از جمله لرزه نگاری و بهره برداری دانان با سرمایگذاری 1200 میلیارد تومان شروع به فعالیت نموده اند که در طول اجرای این پروژه ها زمینه اشتغال بیش از 500 نفر فراهم خواهد شد.
 
استاندار ایلام گفت: برای پروژه های آبان و پایدار غرب یک میلیون دلار اختصاص یافته و عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده است.
 
انتهای خبر/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد