امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

گام بزرگ فنی و حرفه ای دهلران جهت اشتغالزایی جوانان جویای کار

گام بزرگ فنی و حرفه ای دهلران جهت اشتغالزایی جوانان جویای کار

با تلاش مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران بهانه شرکت ها برای نداشتن مهارت جوانان جویای کار برداشته شد.

 

به گزارش نسیم دهلران، "مجتبی عنبری" رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: رسالت آموزش فنی و حرفه ای آموزش و توانمند سازی کارجویان در راستای ایجاد شغل می باشد.

 

وی با اشاره به اینکه آموزش های فنی و حرفه ای عمدتاً بر اساس نیازسنجی های آموزشی و تقاضا محور انجام می شود، افزود: در همین راستا آموزش کارجویان و جوانان بومی شهرستان از برنامه های دارای اولویت مرکز آموزش دهلران است.

 

رئیس مرکز آموزش حرفه ای دهلران گفت: از سال گذشته در بحث کارجویان بومی ماهر و متخصص جهت به کارگیری در صنایع نفت مانند پتروشیمی، ان جی ال و... با توجه به توان و ظرفیت مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران، جلسات مکرری با شرکت های پیش رو در صنایع نفت کشور، نیازهای آموزشی و تخصصی آنها احصاء گردیده که منجر به عقد قرارداد آموزشی شد.

 

وی عنوان کرد: بر اساس این قرارداد آموزش 100 نفر از جوانان بومی شهرستان در قالب8 حرفه آموزشی مهارت های لازم و تخصصی را در مرکز طی خواهند نمود که دوره های 4 رشته در مهرماه و دوره های 4 رشته  دیگر در اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

عنبری تصریح نمود: 4 رشته ای که در مهرماه دوره آموزشی آنها برگزار می شود شامل برق کار صنعتی به تعداد 15 نفر، جوشکاری سازه های فولادی به تعداد 10 نفر، آرماتوربند به تعداد 15 نفر و قالب بند به تعداد 15 نفر می باشد.

 

وی با اشاره به اینکه این دوره ها کاملا رایگان می باشد، ادامه داد: ثبت نام فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت  www.delorantvto.ir از امروز آغاز شده است و تا یک هفته فرصت می باشد.

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دهلران یادآور شد:  ثبت نام 4 حرفه دیگر شامل جوشکاری مخازن فولادی، جوشکاریی لوله های فولادی، جوشکاری گاز آرگون و انجام اتصالات لوله های فولادی در اسفندماه سال جاری انجام می شود.

 

انتهای خبر/

 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد