امروز پنج شنبه, 21 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

ارسال بیش از 15 هزار مرسوله به نقاط کشور

ارسال بیش از 15 هزار مرسوله به نقاط کشور
 
سرپرست اداره پست دهلران گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 12 هزار و 825 فقره پست پیشتاز، 2هزار و 180 فقره پست سفارشی و 15 فقره پست ویژه به سراسر نقاط کشور ارسال مرسوله داشته ایم.
 
به گزارش نسیم دهلران، قدرت به نمایش در آمدن در هر برهه ای از زمان تغییر می کند، روزی بازو نشانه قدرت بود، پس از آن علم ارز اندام می کرد و امروزه فضای مجازی...
 
اگر کسی در فضای مجازی هوایت را نداشته باشد ممکن است که برخی ابرقدرت ها لهت کنند و یا ممکن است که فراموش شوی...
 
امروز(17 مهرماه) روز جهانی پست است، به ندرت کسی پیدا می شود که پستش به پست نخورده باشد اما کسی امروز یادی از این پیام رسان های حقیقی ننمود.
 
ارسال بیش از 15 هزار مرسوله به نقاط کشور
 
در هفته های گذشته روزهای جهانی و ملی زیادی داشتیم که افراد زیادی به بهانه آن روز به سراغ مسئولانشان رفتند که از جمله آنها می توان به روز جهانی کودک، روز آتش نشان و... نام برد.
 
متاسفانه قشر زحمت کشی چون پستچی ها که شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل کار می کنند تا مرسوله های ما به موقع به دستمان برسد به دلیل نداشتن قدرت در فای مجازی از ذهن ما در فضای حقیقی فراموش می شوند و دریغ از ارسال پیام تبریکی برای این نامه ران های خوش اخلاق...
 
ارسال بیش از 15 هزار مرسوله به نقاط کشور
 
امروز به بهانه روز جهانی پست، پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران به سراق اداره پست رفت تا هم جویای احوالی باشد و هم از وضعیت پست این شهرستان با خبر شود.
 
بر اساس این گزارش، "کمال پورمحمد" سرپرست اداره پست دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: شرکت ملی پست از زمان تاسیس تا کنون کلیه مرسولات و امانات پستی را با نرخ دولتی و کمترین هزینه ها تحویل اشخاص و سازمان ها داده است.
 
وی افزود: در فرایند ارسال مرسولات با مراجعه به سایت رسمی شرکت ملی پست با وارد کردن بارکد مرسوله می توان از لحظه به لحظه سرنوشت مرسوله با خبر شد.
 
سرپرست اداره پست دهلران با اشاره به عملکرد شش ماهه سال جاری بیان نمود: در شش ماه سال جاری 36 هزار و 333 قبض تلفن، 381 اجرائیه ثبت اسناد، 375 اسناد تک برگی و 572 اخطاریه بانک کشاورزی توزیع شده است.
 
وی به ثبت نام مشترکین گاز اشاره نمود و ابراز نمود: تا کنون در سال جاری بیش از 450 مورد مشترک گاز از طریق اداره پست دهلران ثبت نام شده اند.
 
پورمحمد به ارسال مرسولات همشهریان به سراسر نقاط کشور اشاره نمود و گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 12 هزار و 825 فقره پست پیشتاز، 2هزار و 180 فقره پست سفارشی و 15 فقره پست ویژه به سراسر نقاط کشور ارسال مرسوله داشته ایم.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد