امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

لزوم توجه مسئولان به زیرساخت های اربعین در شهرستان دهلران/ گشایش مرز چیلات موجب سهولت تردد زوار اربعین می شود

 
لزوم توجه مسئولان به زیرساخت های اربعین در شهرستان دهلران/ گشایش مرز چیلات موجب سهولت تردد زوار اربعین می شود
امام جمعه دهلران با بیان اینکه مردم این شهرستان در پذیرایی از زائرین اربعین حسینی در سال جاری سنگ تمام گذاشتند، گفت: با توجه به افزایش تردد زوار، مسئولان باید به فکر توسعه مسیرهای مواصلاتی این شهرستان باشند.
 
به گزارش نسیم دهلران دهلران، حجت‌الاسلام «سید محسن موسوی» در آئین تجلیل از خادمین اربعین حسینی این شهرستان، اظهار کرد: خوشبختانه امسال تمام امکانات و ظرفیت‌های شهرستان و مردمی برای خدمت به زائرین به کار گرفته شد که این امر نشان از ولایت مداری مردم این شهرستان است.
 
وی تصریح کرد: مردم  این شهرستان در پذیرایی از زائرین حرم عشق سنگ تمام گذاشتند و خدمت به زائران اهل بیت(ع) منجر به خلق حماسه‌ای ماندگار در اربعین حسینی شد.
 
امام جمعه دهلران  تصریح: باتوجه به اینکه شهرستان دهلران در مسیر عتبات عالیات است و هر سال به تعداد زواری که از دهلران عبور می کنند، بیشتر می شود، مسئولان باید به فکر توسعه مسیرهای مواصلاتی این شهرستان باشند.
 
حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه به گفته خود زائران، یکی از دلایل انتخاب مسیر شهرستان دهلران، خدمت رسانی بسیار خوب مردم دیندار از زائران اربعین حسینی بوده است، گفت: این یک توفیق بزرگ ا بوده که نصیب مردم این شهرستان شده است.
 
امام جمعه شهرستان دهلران خاطرنشان کرد: این دورهمی بهانه ای برای دید و بازدید است، چراکه خدمت رسانی خدام به زائران اربعین حسینی را نمی توان با پاداش دنیوی در این دنیا جبران نمود.
 
فرماندار دهلران نیز در این مراسم، اظهار کرد: مردم ولایت مدار شهرستان دهلران همچون سال های قبل در بحث خدمت رسانی سنگ تمام گذاشتند.
 
«مجید عسکری» تصریح کرد: در مسیر قرار گرفتن شهرستان دهلران سبب شده که بیشتر زوار از دهلران تردد کنند و در این راستا همه مسئولان اجرایی شهرستان در بحث خدمات رسانی به زائرین پای کار بودند.
 
وی  با بیان اینکه خدمت به زائرین توفیق بزرگی است که نصیب مردم شهر ستان دهلران شده است، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا سال آینده مرز چیلات دهلران راه اندازی شود تا زائرین از مرز دهلران تردد کنند.
 
گفتنی است،  در پایان این مراسم از فعالان و خادمان اربعین حسینی تجلیل شد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد