امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه دهلران منصوب شد

انتصاب رئیس ناحیه دهلران در منطقه ایلام
 
طی حکمی از سوی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام محمد علی احمدپوربه عنوان سرپرست ناحیه دهلران منصوب و مشغول به کار شد.
 
به گزارش نسیم دهلران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، "علی اصغر چاغروندی" در این حکم ضمن تقدیر از زحمات محمد فاضلی در مدت سرپرستی، سعی و تلاش همه جانبه در جهت اجرای کلیه فرایندها و دستورالعمل های شرکت در خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان را عنوان کرد.
 
 
ناحیه دهلران در فاصله 230کیلومتری شهر ایلام و در قسمت جنوب شرقی استان ایلام قرار گرفته است که دارای 7نقطه عرضه بنزین و نفتگاز ، یک باب جایگاه CNG و تعداد 10باب فروشندگی نفت سفید با پراکندگی مناسب جهت عرضه سوخت است.
 
دهلران بزرگترین شهر استان ایلام به لحاظ وسعت با ۶۵۶۳۰ نفر جمعیت و دومین شهرستان استان به لحاظ جمعیت می‌باشد که بیشترین مرز مشترک با کشور عراق را در استان داراست و دارای سه بخش و شش دهستان است.
 
حدود چهارگانه شهرستان عبارتنداز: شمال به شهرستان آبدانان، از جنوب به کشور عراق، از شرق به استان خوزستان و از غرب به شهرستان مهران محدود می‌شود.
 
از مزیت های اقتصادی این شهرستان برخورداری از میادین و چاههای نفتی است.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد