امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

مقاومت ما را به قله های فتح می رساند

مقاومت ما را به قله های فتح می رساند
 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ایلام گفت: بهترین راه برون رفت از وضعیت کنونی کشور مقاومت است.
 
به گزارش نسیم دهلران، بزرگداشت تاریخ 9 دی با حضور اجتماع بزرگ مردم با بصیرت و ولایت مدار دهلران در محل مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.
 
سرهنگ پاسدار "محمدرضا شرفبیانی" مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان در این اجتماع بزرگ با بیان اینکه ۹ دی روز خروش ملت ایران و غلبه جنود الهی بر جنود شیطان بود که اثبات کننده قابلیت و کارآمدی نظام دینی مبتنی بر اصل مترقی ولایت فقیه در عبور از بحران ها و فتنه هاست، اظهار کرد: نهم دی ماه پاسداشت وفاداری مردم ولایت مدار و عزیز همیشه در صحنه در دفاع از نظام و عبور عزتمندانه از فتنه ها و توطئه ها با تبعیت از هدایت های شجاعانه، مدبرانه و حکیمانه مقتدای عظیم الشان امت اسلام و قافله سالار صبر و بصیرت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) است.
 
وی افزود: غربی ها به خصوص آمریکا در سال 88 تمام قدرت خود را پای کار بردند تا نظام را تغییر دهند و سلطه خود را بر روی تخت بنشانند.
 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ایلام با بیان اینکه انتخابات بهانه بود و اصل نظام را نشانه گرفته بودند، بیان نمود: در سال ۸۸ عده‌ای بی بصیرت فضای جامعه را ملتهب و با همکاری دشمن عملیات‌های یپیچیده و اقدامات گسترده‌ای را علیه کشور و نظام انجام دادند و فتنه بزرگ ۸۸ را به راه انداختند، اما مردم ما در مقابله با فتنه، خودشان به پا خاستند و نهم دی در سرتاسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زد.
 
وی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی در طول تاریخ همواره نشان داده اند که دشمنان خود را به خوبی می شناسند و ثابت کرده اند که  هرگز فریب آنان را نخواهند خورد و دشمنان را زیر پا خواهند گذاشت، اظهار کرد: امت حزب الله ایران با وجود تجربه سال های ۷۸، ۸۸  و ۹۶ یک بار دیگر در پی حوادث اخیر آبان ماه نشان دادند که نه تنها از آرمان های خود در قبال حفظ و حراست از انقلاب اسلامی کوتاه نیامده بلکه با حضور در خیابان ها و اعلام انزجار از هنجارشکنان مصمم تر از پیش اجازه دخالت دشمنان و مزدوران را در رقم زدن سرنوشت این کشور ندادند. 
 
شرفبیانی خاطر نشان کرد: امروز تلاش اصلی و نقشه محوری استکبار در خارج و ایادی و عوامل او در داخل این است که همچنان راه فتنه را ادامه دهند.
 
این مسئول تصریح کرد: منافقین و غافلین دست به دست هم داده بودند تا جمهوری اسلامی را با چالش روبه رو کنند اما وعده الهی و تقویت ایمان و خودباوری و همچنین تکیه بر ارزشهای و اعتقادات و نیز هدایت‌های ولایت فقیه نقشه‌های آنها را خنثی کرد.
 
وی با اشاره به اینکه بهترین راه برون رفت از وضعیت کنونی کشور مقاومت است، گفت: معتقدیم اگر همچنان صبر و مقاومت در پیش گیریم، می‌توانیم موانع را برای همیشه از پیش پای ملتمان برداریم و به جایی برسیم که یک حکومت تأمین کننده رفاه، امنیت و عدالت برای مردم ایجاد کنیم و این حکومت، زمینه ساز ظهور و انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) هم باشد.
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد