امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

کانال رسمی نسیم دهلران در تلگرام (+لینک عضویت و آپدیت تلگرام)

کانال رسمی نسیم دهلران در تلگرام (+لینک عضویت و آپدیت تلگرام)
 
اگر همین خبر را با موبایل خود باز کنید و لینک را کلیک نمایید، کانال "نسیم دهلران" را روی موبایل تان خواهید داشت و در لحظه خبردار خواهید شد.
 
به گزارش نسیم دهلران: چندی پیش کانال تلگرام "نسیم دهلران" برای تسریع دسترسی کاربران ساخته شد. اکنون می توانید برای دریافت اخبار، به سادگی و رایگان، عضو کانال "نسیم دهلران" شوید و دوستان خود را نیز به کانال تلگرام "نسیم دهلران" دعوت کنید.
 
برای عضویت روی این لینک کلیک کنید: 
  بعد از ورود به لینک زیر بر روی دکمه Join  کلیک کنید!  
 
 
اگر همین خبر را با موبایل خود باز کنید و لینک فوق را کلیک نمایید، کانال "نسیم دهلران" را روی موبایل تان خواهید داشت و "در لحظه خبردار خواهید شد."
 
همچنین می توانید با کپی این لینک و ارسال آن به دوستان تان ، آنها را به نسیم دهلران دعوت کنید. این، کمک بزرگی به ما خواهد بود و ما قدردان لطف شما هستیم.
 
لینک آپدیت تلگرام
 
چون کانال خبری ، صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند،می توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید.
 
لینک آپدیت تلگرام برای اندروید:
 
‏«Telegram» را در بازار:
 
برای آی‌او‌اس (آیفون و آیپد):
 
تلگرام نسخه دسکتاپ (ویندوز):
 
توجه: کانال nasimedehloran@ و telegram.me/nasimedehloran  تنها کانال رسمی "نسیم دهلران" در تلگرام است، لطفا در عضویت در کانال "نسیم دهلران" دقت فرمایید چون ممکن است افراد دیگری با نام های مشابه نسیم دهلران اقدام به راه اندازی کانال های جعلی کنند.
 
از این که با شما هستیم، خوشحالیم.
 
30741
انتهای پیام/
 

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد