امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018
تازه ترین خبرها

مردم دهلران در پذیرلیی از زوار سنگ تمام گذاشتند

مردم دهلران در پذیرلیی از زوار سنگ تمام گذاشتند
 
امام جمعه دهلران گفت: مردم دهلران با پذیرایی و مهمانوازی خود از زوار امام حسین(ع)، نشان دادند که در صورت راه اندازی مرز رسمی چیلات آماده استقبال بی نظیر از زوار هستند.
 
نسیم دهلران؛ نشست ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان دهلران باحضور امام جمعه و جمعی از اعضای شورای تامین و شورای اداری دهلران در سالن جلسات فرمانداری دهلران برگزار شد.
 
حجت الاسلام سید محسن موسوی- امام جمعه دهلران- در این نشست به پذیرایی بی نظیر مردم ولایتمدار دهلران از زوار امام حسین(ع) اشاره نمود و اظهار کرد: بحمدالله در سال گذشته مردم مؤمن شهرستان دهلران به خوبی به صحنه آمدند و عشق خودشان را به امام حسین نشان دادند.
 
وی افزود: جای سربلندی و افتخار است برای این مردم مهمانواز که سال گذشته از 700 هزار نفر زائر پذیرایی کردند و نشان دادند که به خوبی مهمانواز هستند و اگر مرز رسمی چیلات هم بحمدالله راه اندازی شود، همین مردم بصورت خودجوش پای کار خواهند آمد.
 
امام جمعه دهلران گفت: در سال گذشته علی رغم کمبود امکانات و بودجه، ادارات و نهادها و نیروهای امنیتی و انتظامی هم پا به پای مردم به عشق آقا ابی عبدالله خدمات شبانه روزی کردند که جا دارد از این عزیزان هم تقدیر کنیم.
 
وی ابراز نمود: یکی از مهمترین مشکلات ما در شهرستان، عدم معرفی مناسب شهرستان به زائرین حسینی است و می طلبد تابلوهایی برای شناسایی شهرستان، مساجد و حسینیه ها و دیگر اماکن سطح شهر نصب شود.
 
مسئولا ستاد مردمی اربعین تصریح کرد: شهرستان دهلران در مسیر اصلی تردد زوار است و می طلبد مسئولین برای خدمات مناسب شهری برای زوار همچون سرویس بهداشتی، وضوخانه، استراحت کاه و... فکری کنند تا در سال های آینده شاهد این مشکلات نشویم.
 
وی با انتقاد از عدم پوشش مناسب خبری مناسب پذیرایی مردم دهلران از زوار اربعین، بیان داشت: متاسفانه آنگونه که مردم پذیرایی و خدمت کردند در رسانه ها به روی آنتن خبری نرفت و امسال انتظار داریم برای شناساندن شهرستان و نشان دادن عشق مردم مرزدار دهلران به امام حسین(ع) همه رسانه ها پای کار باشند.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.