امروز جمعه, 31 فروردين 1397 - Fri 04 20 2018
تازه ترین خبرها

تقدیر امام جمعه دهلران از حرکت انقلابی مردم دهلران

تقدیر امام جمعه دهلران از حرکت انقلابی مردم دهلران
 
امام جمعه شهرستان دهلران با صدور پیامی از حضور تاریخی و به یادماندنی آحاد مختلف مردم ولایتمدار و با بصیرت شهرستان در حماسه بزرگ 9 دی سال 95 تشکر کرد.
 
نسیم دهلران: حجت الاسلام سیدمحسن موسوی امام جمعه شهرستان دهلران با صدور پیامی از حرکت بسیار عظیم و پرشور مردم ولایتمدار شهرستان دهلران در حماسه نهم دی ماه تقدیر نمود.
 
حجت الاسلام موسوی اظهار کرد: از محضر فرد فرد مردم مؤمن، ولایتمدار، انقلابی و شهیدپرور شهرستان دهلران که امروز به عشق نظام و انقلاب و ولایت فقیه آمدند و حضور پرشور خود را به منصه ظهور گذاشتند تشکر می کنیم.
 
وی گفت: حضور بی‌نظیر و همیشه در صحنه مردم در مراسم گرامیداشت 9 دی بیانگر استحکام نظام اسلامی با بصیرت و ولایت بود و شکست توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی به ویژه آمریکا، انگلیس و اسرائیل را به دنبال داشت و نشان داد که بیعت مردم دین مدار ایران با قرآن، عترت و ولایت فقیه، حقیقتی غیر قابل انکار است.
 
امام جمعه دهلران ادامه داد: آفرین بر این مردم که بار دیگر برگ زرینی بر افتخارات نظام افزودند و  نام خود را در پشتیبانانی واقعی ولایت فقیه ثبت کردند و تاریخ این حضور را ثبت خواهد کرد و خصوصاً  امروز آمده بودند که با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) پیوند ناگسستنی دیگر ببندند.
 
 وی با بیان اینکه حضور امروز مردم دل دوستان نظام را شاد و خاری در چشم دشمنان و فتنه گران داخلی بود، تصریح کرد: مردم ولایتمدار شهرستان دهلران با بصیرت و حضور خود باردیگر با امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری تجدید بیعت  محکم و به یادماندنی نمودند و باید گفت که سخن ها و زبان ها برای تشکر از این حضور بی نظیر و حماسی قاصر است.
 
حجت الاسلام موسوی  به حضور پرشور مردم در مسجد جامع دهلران اشاره نمود و گفت: امروز مسجد جامع دهلران مملو از جمعیت پرشور مردمی بود و باید گفت که حضور مردم در 9 دی حاصل درایت، موقعیت شناسی، تیزبینی و ولایتمداری محض بود که با اعتقادات دینی مردم آمیخته شده بود.
 
وی درپایان اظهار داشت: از اقشار مختلف مردم مرزنشین شهرستان دهلران، برادران و خواهران و همه کسانی که در اجتماع بزرگ یوم الله 9 دی 95 حضوری پرشور داشتند تشکر می کنیم و امیدواریم که در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری در راه پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره موفق و مؤید باشید.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.