امروز شنبه, 02 تیر 1397 - Sat 06 23 2018
تازه ترین خبرها

افتتاح مرکز یادگیری محلی

افتتاح مرکز یادگیری محلی
 
مرکز یادگیری محلی تدبیر در روستای نهر عنبر موسیان شهرستان دهلران افتتاح و راه اندازی شد.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ عباس خلیل زاده- رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان- در آیین راه اندازی این مرکز محلی اظهار کرد: این اولین مرکز یادگیری محلی استان ایلام است که در این روستا فعالیت خود را آغاز می کند.
 
وی فراگیری مهارت های زندگی را از ضرورت ها دانست و افزود: مادران در قالب آموزش های این مرکز، روش های تربیت فرزندان و حقوق شهروندی را فرا می گیرند.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان با مشارکتی دانستن این مرکز تاکید کرد: همکاری مردم، آموزش و پرورش و نهادهای مشارکتی در این امر موجب تسریع در خدمات مرکز و ادامه فعالیت آن خواهد بود.
 
وی افزایش اطلاعات و توانمندی های عمومی، تلفیق سواد آموزی با مهارت های زندگی، ترویج فرهنگ تعاون و همکاری و ایجاد فرصت های یادگیری برابر از مهمترین اهداف فعالیتی این مرکز بر شمرد.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش موسیان یادآور شد: این مرکز در مدرسه نور روستای نهر عنبر راه اندازی شده و وسایل و امکانات مورد نیاز این مرکز به همت اداره آموزش و پرورش بخش موسیان تأمین شده است.
 
30741
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد