امروز شنبه, 02 تیر 1397 - Sat 06 23 2018
تازه ترین خبرها

کسب رتبه نخست استانی در هدایت دانش آموزان به رشته ریاضی فیزیک

کسب رتبه نخست استان در هدایت دانش آموزان به رشته ریاضی فیزیک

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران از کسب رتبه نخست استانی اداره آموزش و پرورش دهلران در هدایت تحصیلی دانش آموزان دهلرانی به رشته ریاضی فیزیک خبر داد.

 

نسیم دهلران;سید غلام رضا موسوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان و والدین آنها یکی از برنامه های و اولویت های کاری اداره آموزش و پرورش دهلران می باشد.

 

وی افزود: باتوجه به اینکه قبل از تصدی مدیریت آموزش و پرورش دهلران در اداره کل آموزش و پرورش کارهای مشاوره ای و هدایت تحصیلی را برعهده داشتم لذا این امر سبب شد تا با استفاده از دبیران با تجربه و کارشناسان آموزشی و مشاوره این شهرستان این خلأ را برطرف نماییم.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دهلران اضافه کرد: از همین رو پس از جلسات متعدد با همکاران راهکارها و برنامه های مناسبی در راستای هدایت و ترغیب دانش آموزان در گرایش به رشته های تحصیلی بجز رشته علوم تجربی اتخاذ شد.

 

وی با اشاره به ترافیک گرایش به رشته علوم تجربی و اقبال کم نسبت به رشته ریاضی فیزیک در سال های گذشته در بین دانش آموزان دهلرانی تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری(96-95) آموزش و پرورش شهرستان دهلران توانست در بین 900 منطقه مدیریت آموزش و پرورش در کشور رتبه 70 و رتبه نخست در سطح استان را در امر هدایت دانش آموزان به رشته ریاضی و فیزیک کسب کند.

 

30741/10

انتهای پیام/

 


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد