امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

تجلیل از شاعران آئینی دهلران در مراسم شب شعر رضوی استان ایلام

تجلیل از شاعران آئینی دهلران در مراسم شب شعر رضوی استان ایلام

 

شب شعر رضوی با حضور شعرای برجسته شهرستان های آبدانان، دهلران، دره شهر و بدره در شهرستان دره شهر برگزار می شود.

 

نسیم دهلران;حسن اسدی نیا مدیر مسئول موسسه فرهنگی فصل پنجم هنر و مجری جشنواره رضوی در ایلام  در گفت و گویی اظهار کرد: همزمان با برگزاری جشنواره خاطره نویسی و سفرنامه نویسی رضوی در ایلام سه شب شعر در شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه این شب شعرها در شهرستان های ایلام، دهلران و دره شهر برگزار می شود، افزود: در هریک از این شب شعرها، شاعران برجسته شهرستان های مختلف با محوریت شعرهای آئینی و رضوی حضور دارند و شعرهای خود را قرائت خواهند کرد.

 

اسدی با اشاره به اینکه شب شعر دره شهر با حضور ۱۳تن از شعرای شهرستان های مجاور برگزار می شود، عنوان کرد: شب شعر  دهلران با حضور شعرای این شهرستان و مهران و شب شعر ایلام نیز با حضور شعرای شهرستان های ایلام، ایوان ملکشاهی و چرداول برگزار می شود.

 

مدیر مسئول موسسه فرهنگی فصل پنجم هنر ایلام، هدف از برگزاری این شب شعرها را ترویج فرهنگ رضوی  به زبان هنر عنوان و خاطرنشان کرد: در پایان از شعرای برجسته این شب شعرها، با حضور مسولان تقدیر می شود.

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد