امروز یکشنبه, 25 آذر 1397 - Sun 12 16 2018
تازه ترین خبرها

لزوم حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب

لزوم حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب
 
امام جمعه دهلران با بیان اینکه حجاب آثار فراوانی در جامعه دارد، گفت: حجاب ارزش است و همه باید در حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تلاش کنند.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ عصر امروز مردم ولایت مدار دهلران به مناسبت روز جهانی عفاف و حجاب در مقابل میدان انقلاب جمع شدند تا همبستگی خود را نسبت به مبارزه با پدیده بی حجابی به جهانیان نشان دهند.
 
حجت الاسلام سید محسن موسوی- امام جمعه دهلران- در این اجتماع اظهار کرد: عفاف و حجاب یک فریضه دینی است که زنان را از آسیب‌های اجتماعی دور می‌کند و حجاب، عفت را در حصار امنیت قرار می‌دهد و بانوان را از خطرهای در کمین آن‌ها در جامعه دور می‌کند.
 
وی افزود: حجاب از ضروریات اسلام است؛ اگر خدای ناخواسته کسی منکر آن شود، عواقب تلخ شرعی به دنبال آن است؛ طیف عظیمی از خانم‌ها و دختران جامعه حجاب را رعایت می‌کنند.
 
امام جمعه دهلران با بیان اینکه حجاب آثار فراوانی را درجامعه دارد، گفت: حجاب ارزش است همه باید در حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تلاش کنند.
 
وی با بیان اینکه حجاب مسئله اساسی است و تمام فسادها به این موضوع ربط دارد افزود: ترویج عفاف و حجاب یه وظیفه همگانی است زیرا مردم برای عفاف و حجاب همچون مسجد گوهرشاد کشته شدند.
 
موسوی با بیان اینکه حیات و قوام جامعه اسلامی به انجام این تکلیف بستگی دارد عنوان کرد: چنانچه تمام جامعه امر به معروف و نهی از منکر را تکرار کنند تأثیر دارد.
 
وی ابراز نمود: دشمن از راه اشاعه فرهنگ فساد و فحشا جوانان را از ما می‌گیرد بنابراین باید نقشه دشمن را بفهمیم و با آن مقابله کنیم.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد