امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396 - Tue 02 20 2018
تازه ترین خبرها

لزوم حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب

لزوم حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب
 
امام جمعه دهلران با بیان اینکه حجاب آثار فراوانی در جامعه دارد، گفت: حجاب ارزش است و همه باید در حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تلاش کنند.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ عصر امروز مردم ولایت مدار دهلران به مناسبت روز جهانی عفاف و حجاب در مقابل میدان انقلاب جمع شدند تا همبستگی خود را نسبت به مبارزه با پدیده بی حجابی به جهانیان نشان دهند.
 
حجت الاسلام سید محسن موسوی- امام جمعه دهلران- در این اجتماع اظهار کرد: عفاف و حجاب یک فریضه دینی است که زنان را از آسیب‌های اجتماعی دور می‌کند و حجاب، عفت را در حصار امنیت قرار می‌دهد و بانوان را از خطرهای در کمین آن‌ها در جامعه دور می‌کند.
 
وی افزود: حجاب از ضروریات اسلام است؛ اگر خدای ناخواسته کسی منکر آن شود، عواقب تلخ شرعی به دنبال آن است؛ طیف عظیمی از خانم‌ها و دختران جامعه حجاب را رعایت می‌کنند.
 
امام جمعه دهلران با بیان اینکه حجاب آثار فراوانی را درجامعه دارد، گفت: حجاب ارزش است همه باید در حفظ و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تلاش کنند.
 
وی با بیان اینکه حجاب مسئله اساسی است و تمام فسادها به این موضوع ربط دارد افزود: ترویج عفاف و حجاب یه وظیفه همگانی است زیرا مردم برای عفاف و حجاب همچون مسجد گوهرشاد کشته شدند.
 
موسوی با بیان اینکه حیات و قوام جامعه اسلامی به انجام این تکلیف بستگی دارد عنوان کرد: چنانچه تمام جامعه امر به معروف و نهی از منکر را تکرار کنند تأثیر دارد.
 
وی ابراز نمود: دشمن از راه اشاعه فرهنگ فساد و فحشا جوانان را از ما می‌گیرد بنابراین باید نقشه دشمن را بفهمیم و با آن مقابله کنیم.
 
خبرنگار: احسان صحرایی
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.