امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019




تازه ترین خبرها

تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه دهلرانی

تجلیل از خبرنگاران و اهالی رسانه حوزه جنوب استان ایلام

 

آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه جنوب استان ایلام با حضور نماینده مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش نسیم دهلران;خبرنگاران تنها قشری از جامعه هستند که در طول 365 روز سال، 364 روز را برای مردم و 1 روز را برای خود می نویسند.

 

عصر روز گذشته(چهارشنبه 18 مرداد) آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه جنوب استان ایلام با حضور نماینده مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار آبدانان و جمعی از مسئولان محلی در محل سالن جلسات فرمانداری آبدانان برگزار شد.

 

براساس این گزارش؛ شادمهر کاظم زاده نماینده مردم حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی در این آیین با تبریک 17 مرداد ماه روز خبرنگار اظهار کرد: ثروت در هرجامعه ای تنها نقدینگی و منابع طبیعی و خدادادی نیست بلکه سرمایه انسانی کارا و توانمند در هرجامعه ای برای آن جامعه ثروت محسوب می شود.

 

وی ادامه داد: در عصر حاضر دنیای ارتباطات یک ثروت است چرا که ارتباطات جریان سیال اخبار و تفکرات نو و به روز در جهت رشد و توسعه هر جامعه ای می باشد که خبرنگاران نوک پیکان دنیای ارتباطات هستند.

 

کاظم زاده عنوان کرد: خبرنگاران همواره علیرغم دغدغه های مالی و وضعیت نه چندان مطلوب معیشتی این حرفه در جهت بیان کاستی ها، مشکلات و مطالبات مردم و همچنین بیان خدمات مجموعه نظام گام برداشته اند.

تجلیل از خبرنگاران و اهالی رسانه حوزه جنوب استان ایلام

تجلیل از خبرنگاران و اهالی رسانه حوزه جنوب استان ایلام

تجلیل از خبرنگاران و اهالی رسانه حوزه جنوب استان ایلام

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد