امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

نام جوان دهلرانی در بین نوازندگان برتر نی کشور

قرارگرفتن هنرمند دهلرانی دربین 7  نوازنده برتر مرحله نهایی جشنواره موسیقی جوان کشور

هنرمند جوان دهلرانی دربین 7 نوازنده برتر مرحله نهایی جشنواره موسیقی جوان کشور قرار گرفت.

 

به گزارش نسیم دهلران;با پایان داوری مرحلۀ نخست یازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان، اسامی راه‌یافتگان به مرحلۀ نهایی این جشنواره اعلام شد.

دبيرخانه این جشنواره بعد از پايان كار كميته‌های تخصصی داوری مرحلۀ اول و بررسی بیش از 1500 اثر ارسالی در سه بخش موسيقی نواحی، دستگاهی و کلاسیک اسامي 514 نوازنده و خواننده را برای اجرا در مرحلۀ نهايي اعلام كرد.

 

احمد فتحی مقدم جوان هنرمند دهلرانی در بخش نی نوازی در اولین مرحله از یازدهمین جشنواره موسیقی جوان، جز ۷نفر برگزیده برای اجرا در مرحله پایانی انتخاب شد.

 

بر این اساس هنرمندان نوجوان و جوان موسیقی کشور با راه‌یابی به مرحلۀ نهایی طی روزهای برگزاری جشنواره در حضور هیئت داوران به اجرا خواهند پرداخت.

 

یازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت گسترده استادان برجسته موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران و با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دفتر موسیقی و بنیاد رودکی، در شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

قرارگرفتن هنرمند دهلرانی دربین 7  نوازنده برتر مرحله نهایی جشنواره موسیقی جوان کشور

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد