امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

کسب رتبه دوم بیشترین قبولی در آزمون سراسری سال 96

قبولی در آزمون سراسری سال 96
 
رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران گفت: داوطلبان ورود به دانشگاه ها در این شهرستان موفق به کسب رتبه دوم بیشترین قبولی در آزمون سراسری سال 96 بین شهرستان های مختلف استان ایلام شدند.
 
به گزارش نسیم دهلران؛ سید غلامرضا موسوی- رئیس آموزش و پرورش دهلران- در گفت و گویی ایرنا اظهار کرد: 20 نفر از دانش آموزان این شهرستان در کنکور سراسری سال 96 رتبه های زیر 2 هزار را کسب کردند و از این تعداد 12 نفر رتبه های زیر یک هزار داشتند.
 
وی این موفقیت را حاصل برنامه ریزی کارشناسان آموزش و پرورش، مدیران دبیرستان ها، دبیران ، مشاوران و دانش آموزان و حمایت خانواده ها دانست و افزود: یکی از اهداف آموزش و پرورش دهلران در آغاز سال تحصیلی جاری ارتقا کیفیت آموزشی بود که درخشش دانش آموزان در کنکور سراسری نشان از تحقق آن دارد.
 
رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران یادآور شد: در سال تحصیلی جاری مرکز مشاوره روان شناختی آموزش و پرورش فعالیت های مشاوره ای، مطالعه، یادگیری و انتخاب رشته را برای اولین بار در شهرستان شروع کرد که آثار مثبت زیادی به دنبال داشته است.
 
11 هزار و 500 نفر از جمعیت 80 هزار نفری شهرستان دهلران در 180 کیلومتری جنوب استان ایلام دانش آموز هستند که هفت هزار نفر در شهر دهلران تحصیل می کنند.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد