امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

نواخته شدن زنگ مهر در دهلران

نواخته شدن زنگ مهر در دهلران
 
زنگ شروع سال تحصیلی جدید در 157 فضای اموزشی برای 10 هزار و 780 دانش آموز دهلرانی نواخته شد.
 
به گزارش نسیم دهلران، همزمان با اولین روز از ماه مهر 10 هزار و 780 دانش آموز دهلرانی در مقاطع مختلف راهی کلاس های درس شدند تا فصل تعلیم و تربیت را آغاز کنند.
 
"حسینعلی موسی" فرماندار دهلران در آئین بازگشایی مدارس این شهرستان در جمع دانش آموزان، فرهنگیان، اولیا و مسئولان دبیرستان خدیجه کبری (س) شهر دهلران با تبریک بازگشایی مدارس، هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام محرم گفت: رسالت آموزش و پرورش و متولیان فرهنگی تولید علم، فکر و اندیشه است.
 
وی راه تولید علم را تحقیق و پژوهش و بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد دانست و اظهار کرد: علم موجب دانایی و دانایی نیز منجر به توانایی می شود و در نتیجه توانایی و استفاده از دانش های نوین تولید ثروت، رفاه اجتماعی و امنیت روانی برای جامعه حاصل می شود.
 
فرماندار دهلران نتیجه این موارد را توسعه پایدار برای یک کشور ذکر کرد و افزود: این مهم باید به دقت مد نظر متولیان و دستگاه های فرهنگی قرار گیرد تا بیش از پیش شاهد رشد و توسعه در ابعاد مختلف باشیم.
 
وی به کسب رتبه های خوب کنکور سراسری امسال توسط دانش آموزان دهلرانی اشاره کرد و بیان نمود: کار آموزش و پرورش گروهی و جمعی است و مجموعه اقدامات مفید در حوزه فضاهای آموزشی، فرهنگیان متعهد و سیستم آموزشی و تلاش و برنامه ریزی منجر به این موفقیت شده است.
 
"حجت الاسلام سید محسن موسوی" امام جمعه دهلران نیز با تبریک سال تحصیلی جدید و گرامیداشت ایام محرم و هفته دفاع مقدس گفت: بواسطه ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام و خون پاک شهدا امروز کشور در مسیر ترقی قرار گرفته و اینگونه زمینه تحصیل و پیشرفت برای دانش آموزان فراهم شده است.
 
وی به جایگاه علم و دانش در جامعه اشاره کرد و یادآور شد: دانش آموزان باید با پشتکار و فراگیری علم و دانش و معارف اسلامی در سنگر تعلیم و تربیت به وظایف خود عمل کنند.
 
امام جمعه دهلران با تقدیر از رئیس شورای آموزش و پرورش دهلران در تخصیص اعتبارات مناسب به حوزه آموزش و پرورش شهرستان گفت: توجه به حجاب و عفاف و عدم توجه به الگوهای غربی باید مد نظر دانش آموزان باشد.
 
انتهای پیام/ص

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد