امروز دوشنبه, 04 شهریور 1398 - Mon 08 26 2019
تازه ترین خبرها

لزوم تلاش برای بهتر برگزار جشنواره شرهانی

لزوم تلاش برای بهتر برگزار جشنواره شرهانی
 
فرماندار دهلران گفت:دستگاه های اجرایی شهرستان باید از هرگونه کمک در بهتر برگزار نمودند دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیاباتی شرهانی دریغ ننمایند.
 
به گزارش نسیم دهلران، اعضای ستاد اجرایی دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیاباتی شرهانی به همراه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران با فرماندار شهرستان دهلران دیدار و گفت و گو نمودند.
 
"سعید خیراللهی" دبیر جشنواره در این دیدار من تقدیر از فرمانداری و مجموعه شورای اداری شهرستان بابت زحماتی که در نخستین جشنواره منطقه ای تئاتر خیاباتی شرهانی کشیدند، اظهار کرد: امسال نیز انتظار می رود همچون سال گذشته ما را در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره یاری فرمایید.
 
وی افزود: برگزاری چنین جشنواره هایی باعث معرفی شهرستان می شود و ما هرچه تلاش بیشتر در بهتر برگزاری آن نماییم به توسعه شهرستان کمک نموده ایم.
 
دبیر دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیاباتی شرهانی بیان نمود: نیاز است تا جلسه ای با حضور فرماندار و مدیرانی که می توانند در این زمینه مارا یاری نمایند گرفته شود تا بخشی از نیاز های جشنواره از جمله مهمانسرا و.. تامین شود.
 
"حسینعلی موسوی" فرماندار دهلران نیز در این دیدار بیان نمود: یکی از نکات مثبت برگزاری جشنواره ها این است که باعث معرفی شهرستان میزبان از لحاظ گردشگری می شود.
 
وی ادارمه داد: برگزاری جشنواره در شهرستان دهلران موجب معرفی ظرفیت‎های گردشگری مغفول می شود و صنعت گردشگری، متنوع ترین و بزرگ ترین صنایع در جهان است و در ایجاد اشتغال و اقتصاد موثر است.
 
فرماندار دهلران بیان نمود: شرکت کننده گانی که برای حضضور در جشنواره میهمان دهلران می شوند سفیران استان ها در کشور هستند و ما باید فضضای مناسبی ایجاد نماییم تا این سفیران با خاطره ای خوش به استان های خود برگردند.
 
دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی شرهانی با میزبانی دهلران امسال با حضور 13 استان آذربايجان غربي، كردستان، كرمانشاه، همدان، مركزي، اصفهان، لرستان، چهارمحال بختياري، کهگیلویه و بویراحمد ، خوزستان، بوشهر، فارس و ايلام در نیمه دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد