امروز چهارشنبه, 30 مرداد 1398 - Wed 08 21 2019
تازه ترین خبرها

برگزاری اختتامیه جشنواره تئاتر شرهانی

برگزاری اختتامیه جشنواره تئاتر شرهانی
 
دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی شرهانی با برگزاری اختتامیه به کار خود پایان داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، اختتامیه دومین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی شرهانی بعدازظهر امروز ساعت 15 برگزار شد.
 
در این اختتامیه که با حضور 15 گروه نمایشی از 15 استان کشور حضور داشتند با رأی داوران افراد برگزیده تجلیل شدند.
 
هیئت داوران در بخش طراحی بروشور لوح تقدیر و مبلغ 3 میلیون ریال را به طراح بروشور نمایش "کوچ" به جناب آقای بهنام کاوه از آبادان تقدیم نمود.
 
هیئت داوران در بخش ططراحی لباس لوح تقدیر و مبلغ 3 میلیون ریال را به طراح لباس نمایش "عاشقانه های جنگ" به سرکار خانم سعیده عبداللهی از دهلران تقدیم می نماید.
 
در بخش موسیقی لوح تقدیر و مبلغ 4 میلیون ریال به گروه موسیقی نمایش "عاشقانه های جنگ" به آقایان احمد جعفری، علی احمد کولیوندی و علی خاتمی اهدا شد.
 
دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ هفت میلیون ریال وجه نقد برگزیده موسیقی نیز به سرپرست گروه موسیقی نمایش "اروند که تو را پس نمی دهد" از خمینی شهر اصفهان رسید.
 
هیئت داوران در بخش طراحی فضا بدون در نظر گرفتن اولویت از 2 نمایش با اهدا لوح تقدیر و مبلغ 4 میلیون ریال تقدیر به عمل آورد.
1- سردار بی سر(پژمان شاهوردی)
2- پنجاه و پنج دقیقه (آدینه رحیم نژاد)
 
هیئت داوران با سپاس از حضور درخشان بازیگران مستعد زن در این دوره از جشنواره آرای خود را در این بخش بدین صورت اعلام می نماید.
 
جایزه بازیگری زن سوم شامل لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون ریال به هرکدام از بازیگران نمایش های "انتخاب" سرکار خانم زهرا کارگر از فسا و بازیگر نمایش "تری نیترو تلواِن" سرکار خانم زهرا چراغی از ایلام اهداء شد.
 
جایزه بازیگری دوم زن شامل لوح تقدیر و مبلغ 7 میلیون ریال به هرکدام از بازیگران نمایش های "آ کا 47"  سرکار خانم مارال ایزدبخش از بوشهر و بازیگر نمایش "اروند که تورا پس نمی داد" سرکار خانم فرخنده برفی دریایی از خمینی شهر اصفهان اهداء شد.
 
هیئت داوران با اهداء دیپلم افتخار، تندیس جشنوار و مبلغ 10 میلیون ریال از سرکار خانم دل آرام ترکی برای بازی در نمایش "عباس" از اصفهان تجلیل به عمل آورد.
 
جایزه بازیگری سوم شامل لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون ریال به هرکدام از بازیگران آقای مالک آبسالان به خاطر بازی در نمایش "آکا 47" از بوشهر و آقای بهنام کاوه بازیگر نمایش "کوچ" از آبادان و آقای مجید اقبالی بازیگر نمایش "زیر پوست عشق" از اهواز اهداء گردید.
 
جایزه بازیگری دوم مرد شامل لوح تقدیر و مبلغ 7 میلیون ریال به بازیگر نمایش "اروند که تورا پس نمی داد" آقای رضا ملکی از خمینی شهر اصفهان اهداء شد.
 
هیئت داوران با اهداء دیپلم افتخار، تندیس جشنوار و مبلغ 10 میلیون ریال جایزه بازیگری اول مرد را به هر کدام از آقایان مصطفی کولیوندی برای نمایش "عاشقانه های جنگ" از دهلران و آقای محمد هادی عطایی بازیگر نمایش "دقیقه 55" از اصفهان اهداء نمود.
 
هیئت داوران در بخش طرح و ایده با اهداء لوح تقدیر و مبلغ 6میلیون ریال بدون در نظر گرفتن اولویت، 4 اثر را به عنوان آثار برگزیده معرفی می نماید.
1- طراح و ایده پرداز نمایش اداره من آقای عادل کروشاوی از کرمانشاه
2- طراح و ایده پرداز نمایش آکا 47 آقایان احمد جعفری و رضا بهرامی از بوشهر
3- طراح و ایده پرداز نمایش اروند که تورا پس نداد آقای نورالله لک از خمینی شهر اصفهان
4- طراح و ایده پرداز نمایش دقیقه 55 آقای مجتبی خلیلی از اصفهان
 
هیئت داوران در بخش کارگردانی دوم با اهداء لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون ریال  2 انتخاب دارد
1- نمایش عاشقانه های جنگ به کارگردانی مصطفی کولیوندی از دهلران
2- نمایش سکاندار به کارگردانی فرامرز غلامیان و هیام احمدی از آبادان
 
هیئت داوران در بخش کارگردانی دوم جایزه خود را مشترکاً با اهدا لوح تقدیر و مبلغ 7 میلیون ریال به کارگردانان نمایش های "دقیقه 55" آقای مجتبی خلیلی از اصفهان و نمایش "کوچ" به کارگردانی بهنام کاوه از آبادان اعطاء می نماید.
 
دیپلم افتخار، تندیس جشنواره ومبلغ 10میلیون ریال به کارگردان نمایش "سردار بی سر" آقای پژمان شاهوردی از بروجرد اعطاء شد.
 
در پایان اختتامیه به انتخاب هیئت داوران 5 ار برگزیده به جشنواره های بین المللی و ملی راه یافتند که به شرح ذیل می باشد.
 
1- هیئت داوران نمایش های اروند که تو را پس نداد به کارگردانی نورالل لک از خمینی شهر اصفهان و دقیقه 55 به کارگردانی مجتبی خلیلی از اصفهان را به جشنواره ملی مقاومت معرفی می نماید.
2- هیئت داوران نمایش آکا47 از بوشهر به کارگردانی سرکار خانم مارال ایزدخش را به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی می نماید.
3- هیئت داوران نمایش سردار بی سر به کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد را به جشنوار ملی فتح خرمشهر معرفی می نماید.
4- هیئت داوران نمایش عاشقانه ها
ی جنگ به کارگردانی مصطفی کولیوندی از دهلران را به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر ایثار معرفی می نماید.
5- هیئت داوران نمایش اداره من به کارگردانی علی چناری از کرمانشاه را به دبیرخانه جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه معرفی می نماید.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد