امروز جمعه, 24 آبان 1398 - Fri 11 15 2019
تازه ترین خبرها

جشنواره شعر بومی محلی "هَلَت" به تعویق افتاد

جشنواره شعر بومی محلی
 
رئیس انجمن ادبی آفتاب دهلران از تغییر زمان برگزاری جشنواره شعر بومی محلی استانی در شهرستان دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "علی کیانلویی" رئیس انجمن ادبی آفتاب دهلران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: قرار بود در تاریخ 12 شهریور ماه امسال جشنواره استانی شعر بومی محلی "هَلَت" به میزبانی شهرستان دهلران برگزار شود.
 
وی افزود: با توجه به تقارن احتمالی زمان حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ایلام با تاریخ برگزاری جشنواره شعر بومی محلی استان در دهلران، به منظور برگزاری مطلوب و حضور حداکثری علاقمندان و با هماهنگی‌های به عمل آمده بین انجمن ادبی آفتاب با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، این جشنواره به تاریخ دیگری موکول شده است.
 
دبیر جشنواره گفت: بابت تغییر پیش آمده از عموم مردم و شرکت کنندهگان عذرخواهی می کنیم و امیدواریم بتوانیم به بهترین نحو، رضایت اصحاب فرهیخته شعر و ادب استان را فراهم نماییم.
 
وی بیان نمود: با برنامه ریزی های به عمل آمده قرار است جشنواره بومی محلی هَلَت به میزبانی دهلران در آذرماه سال جاری برگزار شود.
 
کیانلویی با اشاره به آثار ارسال شده توسط شرکت کننده ها ادامه داد: بی‌شک آثار ارسالی شاعران در دبیرخانه جشنواره محفوظ و در موقع مقتضی بررسی و داوری خواهند شد.
 
رئیس انجمن ادبی آفتاب دهلران عنوان کرد: زمان دقیق برگزاری اختتامیه جشنواره بعداً به اطلاع عزیزان خواهد رسید.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد