امروز یکشنبه, 24 شهریور 1398 - Sun 09 15 2019
تازه ترین خبرها

سی و دومین جشنواره تئاتر استانی برگزار می شود

سی و دومین جشنواره تئاتر استانی برگزار می شود
 
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: سی و دومین جشنواره تئاتر استانی در اواخر آبان ماه سال جاری برگزار می شود.
 
به گزارش نسیم دهلران، سی و دومین جشنواره تئاتر استانی به همت انجمن هنرهای نمایشی استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام آبان ماه امسال برگزار می شود.
 
"عبدالحسین رحمتی" معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف ما از برگزاری این جشنواره ارتقاء سطح کیفی آثار نمایشی و توجه به حفظ هویت های بومی و خلق آثار فاخر است.
 
وی با اشاره به اینکه این جشنواره برخلاف سال های گذشته به صورت همایشی و اجرای عموم در استان برگزار می شود، افزود: امسال به خاطر توجه بیشتر به گروه های نمایشی و حمایت از آثارشان، این جشنواره به صورت همایشی  یعنی اجرای عموم در سطح استان است تا هم مردم از نزدیک با آثار نمایشی هنرمندان برجسته استان آشنا شوند و هم با برقراری گیشه در محل اجرا، در راستای ارزش گذاری این هنر فاخر، فرهنگ سازی شود.
 
رحمتی ابراز نمود: جشنواره امسال با تاکید بر محورهای نشاط اجتماعی، فرهنگ ایثار و شهادت، سبک زندگی ایرانی اسلامی، حمایت از کالای ایرانی، توجه به محیط زیست، ترویج مفاهیم دینی و آموزه های قرآنی، فرهنگ نماز و حجاب و عفاف خواهد بود.
 
 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام عنوان کرد: با انتشار فراخوان جشنواره، هنرمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند و در اواخر آبان ماه سال جاری شاهد اجرای عمومی آثار نمایشی و معرفی برگزیدگان خواهیم بود.
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد