امروز چهارشنبه, 20 فروردين 1399 - Wed 04 08 2020
تازه ترین خبرها

پیشرفت 90درصدی عملیات اجرایی سیستم روشنایی چشمه‌های آب‌گرم دهلران

 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام از پیشرفت 90درصدی عملیات اجرایی سیستم روشنایی مسیر چشمه‌های آب‌گرم دهلران خبر داد.
 
به گزارش نسیم دهلران، "عبدالمالک شنبه زاده" مدیر کل میراث فرهنگی استان با ایلام در گفت و گویی اظهار کرد: «پروژه سیستم روشنایی مسیر منطقه نمونه گردشگری چشمه های آبگرم دهلران در فاز دوم به طول ۲ کیلومتر در راستای تسهیل تردد گردشگران و مسافران در مسیر منتهی به چشمه‌های آب‌گرم در منطقه نمونه گردشگری دهلران صورت گرفت».
 
وی تصریح کرد: در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته، مجتمع گردشگری آب درمانی در تمام ایام سال، آمادگی خدمات دهی مناسب به گردشگران و مسافران نوروزی و همچنین کاروان‌های راهیان نور را دارد.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام عنوان کرد: آبگرم در حال حاضر شرایط بسیار مناسبی دارد، داشتن فضای مناسب برای برپایی چادر، استخر آب‌گرم، فضای سبز، شهربازی کودکان، سرویس بهداشتی مناسب،  آبشار مصنوعی بسیار زیبا و… از مهمترین امکانات آب‌گرم هستند.
 
وی ادامه داد: این چشمه های آب‌گرم، با دمای حدود ۵۰ درجه سانتیگراد دارای چشمه‌های بهداشتی آب‌گرم و استخرهای لجن درمانی بوده که از اهمیت درمانی خاصی برخوردار است و آب این چشمه ها در طول روز با توجه به انعکاس نور خورشید به صورت هفت رنگ خود را نشان می دهد.
 
چشمه های آبگرم با خواص درمانی و گوگردی در فاصله ۳ کیلومتری از شهر دهلران در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غار خفاش قرار دارد.
 
پیشرفت 90درصدی عملیات اجرایی سیستم روشنایی چشمه‌های آب‌گرم دهلران
 
انتهای خبر/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد