امروز یکشنبه, 06 خرداد 1397 - Sun 05 27 2018
تازه ترین خبرها

بیانیه آخوندی انتخاباتی است/به تولید افتخار کنید، نه واردات

کراپ‌شده - محمدعلی پورمختار
 

عضو فراکسیون ولایت مجلس بیانیه اخیر وزیر راه و شهرسازی در خصوص واردات هواپیماهای ایرباس را انتخاباتی خواند و گفت: دولت باید به تولید و ایجاد اشتغال داخلی افتخار کند، نه واردات.

 

به گزارش گروه وب گردی مسیم دهلران؛ محمدعلی پورمختار در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بیانیه اخیر آخوندی در خصوص خرید چندین فروند هواپیمای ایرباس  گفت: آقای آخوندی در این بیانیه از فواید خرید هواپیماها صحبت کردند اما از مضرات آن سخنی نگفتند. آقای آخوندی باید توضیح دهند برای رشد و پیشرفت صنعت هواپیمایی در کشور چه کردند؟

 

نماینده مردم کبودرآهنگ گفت: ریاست سازمان هواپیماسازی کشور را آقای منطقی برعهده دارد که چند وقت پیش مصاحبه ای انجام داده بود و به شدت از عدم حمایت دولت، عدم تامین بودجه و تعطیلی بخش های تحقیقاتی صنعت هواپیماسازی انتقاد کرده بود.

 

وی ادامه داد: محققان صنعت هواپیماسازی نیز زیر فشار کمبود بودجه بیکار شدند، بارها به بنده مراجعه کردند، اما پیگیری ها به جایی نمی رسد.

 

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهارداشت: خرید ۱۰۰ فروند هواپیما و ایجاد اشتغالی محدود در کشور در مقابل اشتغالی که برای کشورهای اروپا و آمریکا ایجاد می شود جای افتخار ندارد.

 

پورمختار تصریح کرد: مخالف نوسازی صنعت هواپیمایی کشور نیستم. هواپیماهای کشور ما واقعاً قدیمی هستند.

 

عضو فراکسیون ولایت گفت: خودکفایی در تولید و توجه به اشتغال جوانان باید موجب افتخار مسئولان باشد. منتظریم باز هم از این بیانیه ها از سوی وزرای دیگر صادر شود. به عنوان مثال آقای نعمت زاده بیانیه دهد که چه مقدار کالای لوکس خارجی و خودرو وارد کرده است.

 

وی این بیانیه ها را انتخاباتی خواند و گفت: این بیانیه ها واقعیت را بیان نمی کنند و بر اساس اخبار موجود، نارضایتی مردم از دولت در حال افزایش است.

 

30741

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد