امروز پنج شنبه, 31 خرداد 1397 - Thu 06 21 2018
تازه ترین خبرها

«کلینیک خشم» در کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه گفت: مرکز آموزشی تخصصی رفتارهای سالم اجتماعی «کلینیک خشم» در کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود.

امید قادری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه هدف از راه‌اندازی این مرکز را افزایش امنیت اجتماعی دانست و اظهار داشت: تحکیم بنیان خانواده و ارتقای سطح آستانه تحمل افراد در هنگام بروز خشونت از دیگر اهداف راه‌اندازی این مرکز است.

قادری با بیان اینکه این مرکز با همکاری دادستانی راه‌اندازی می‌شود، افزود: با توجه به اینکه منشأ بسیاری از جرائم و ناهنجاری‌های دیگر در استان کرمانشاه خشونت است راه‌اندازی این کلینیک یک ضرورت برای استان کرمانشاه است.

وی نظارت بر اجرای طرح راه‌اندازی «کلینیک خشم» را بر عهده دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه دانست و عنوان کرد: سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه نیز بر هزینه و بودجه این مرکز نظارت دارد.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی استان کرمانشاه با استفاده از کارشناسان مجرب خدمات تخصصی را به مراجعان ارائه خواهد داد، بیان کرد: این مرکز دارای چند واحد خشونت خانگی، خشونت خیابانی و واحد بزهکاری نوجوانان است.

قادری با اشاره به مکان این کلینیک، اظهار کرد:این کلینیک در فرهنگسرای شهرداری کرمانشاه واقع در چهارراه جوانشیر کرمانشاه دایر خواهد شد.

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد