امروز شنبه, 02 تیر 1397 - Sat 06 23 2018
تازه ترین خبرها

‌ساماندهی مراکز رفاهی و خدماتی بین‌راهی در استان کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: مراکز رفاهی و خدماتی بین‌راهی در استان کرمانشاه جهت میزبانی شایسته از زائران اربعین ساماندهی می‌شوند.

بهمن خسروانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه از آماده‌سازی استان در میزبانی زوار اربعین خبر داد و اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام محرم و لزوم آمادگی استان جهت میزبانی زائران حسینی، جلسه‌ای با حضور اعضای ستاد کمیته برگزاری اربعین استان برگزار شده است.

وی عنوان کرد: طی جلسه این جلسه مقرر شد کمیته‌ای متشکل از پلیس راه، بهداشت، حج و زیارت، عتبات و عالیات، وزارت نیرو، نماینده فرمانداری‌ها و این اداره کل جهت بازدید از مکان موکبهای مستقر در استان تشکیل و از این مکان بازدید کنند.

خسروانی افزود: جانمایی، نصب و تهیه تابلوهای راهنما و معرفی مکانهای ارائه خدمات بین‌راهی، ساماندهی تعمیرگاهها، تعویض روغنی و آپاراتی‌ها و سایر مراکز خدمات خودرویی در مسیر تردد زائران و کاروانها در اولویت اجرای طرح قرار دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از اهمیت بررسی جایگاههای عرضه سوخت در طول مسیر خبر داد و گفت: مجهز کردن این جایگاهها به تابلو راهنمای مسیر، شناسایی و رفع مشکلات موجود در پایانه راه کربلا و ساماندهی مناسب آن جهت پذیرایی از زائران و همچنین جانمایی محل ایستگاههای اورژانس و هلال احمر نیز از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است.

خسروانی با تأکید بر اهمیت کیفت خدمات‌دهی جاده‌ای در ایام اربعین گفت: زائران می‌توانند در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد، نظر و انتقاد در خصوص وضعیت نمازخانه‌ها ، رستورانها و مجتمعهای خدمات رفاهی بین‌راهی در طول مسیر، از طریق ارسال پیام به سامانه 30007070 با قید نام و محل دقیق مکان مذکور، ما را در ارائه خدمات مطلوب تر یاری کنند و در ضمن مسافرین می‌توانند از طریق ارسال پیام به سامانه 1000141، تلفن گویای 141 و شماره تلفن 34233333  از آخرین وضعیت راههای کشور مطلع شوند.

انتهای پیام /


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد