امروز دوشنبه, 04 تیر 1397 - Sun 06 24 2018
تازه ترین خبرها

استاندار قم تاکنون عملکرد ضعیفی داشته است

دبیر حزب اسلامی کار استان قم بابیان اینکه استاندار فعلی در مدت سکان‌داری خود عملکرد ضعیفی داشته است، گفت: ما به دنبال استانداری قوی، کارآمد، فنی و بومی برای قم هستیم.

علی چهرقانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به محتمل بودن تغییر استاندار قم اظهار داشت: پس از هر انتخاباتی پیاده‌سازی انتظارات رأی‌دهندگان و متولیان انتخابات مرسوم بوده و نباید این نگاه نادیده گرفته شود.

وی با بیان اینکه استاندار فعلی در مدت سکان‌داری خود عملکرد ضعیفی داشته است، افزود: ما به دنبال استانداری قوی، کارآمد، فنی و بومی برای قم هستیم، تا هم آشنا به ظرفیت‌های قم بوده و هم بتواند از این ظرفیت‌ها استفاده کند.

دبیر حزب اسلامی کار استان قم خاطرنشان کرد: اینکه بخواهیم استاندار بعدی قم وابسته به طیف نزدیک باشد درست نیست و ما نگاهی فراجناحی به این موضوع به خاطر عقب‌ماندگی‌های قم داریم و معتقدیم همه جناح‌ها دلسوز نظام و نیت خدمت به مردم را دارند.

وی با تأکید بر اینکه به گفته کارشناسان، استان قم تنها از نظر جمعیتی بزرگ‌شده و از نظر عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارای عقب‌ماندگی است، ابراز کرد: باید افرادی به سر کار بیایند که توانایی ایجاد شتاب، رفع عقب‌ماندگی‌ها و رفع‌و رجوع مشکلات را داشته باشد.

عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان استان قم با اشاره به عقب‌ماندگی قم نسبت به کلان‌شهرهای دیگر کشور عنوان کرد: تغییر استاندار قم باید به‌دور از هرگونه جناح‌بندی انجام شود و باید فردی به سرکار آید که در کنار گذاشتن وقت بیشتر، تخصص و تعهد هم داشته باشد.

رئیس ستاد مردمی رئیس‌جمهور در انتخابات در قم خاطرنشان کرد: چندین نفر برای تصدی‌گری استانداری قم مطرح هستند ولی هنوز قطعی نشده و در روزهای آینده با جمع‌بندی‌ها، اسم واحد برای تصمیم‌گیری‌های کلان معرفی می‌شود.

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد