امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

نظام به مطالبات بحق مردم پاسخ می دهد/ فتنه 96 در نطفه خفه شد

امام جمعه نهبندان گفت:فتنه 96 نیز در نطفه خفه شد و این نشان از درایت، هوش و بصیرت ملت ایران دارد که این روزها با راهپیمائی های گسترده و با شکوه ،حمایت خود از اصل ولایت فقیه و نظام را اعلام می دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر،اظهار کرد: مردم با بصیر و آگاه ایران اسلامی پس از گذشت 8 سال 9 دی را به معنای حقیقی کلمه گرامی داشته  و این پیروزی سیاسی و شکست داعش به کام و نظر آمریکا و استکبار خوش نیامد و با اغتشاشات کام ملت ایران را تلخ نمودند.

وی افزود:اگرچه برخی از مردم مطالبه و خواسته هائی از نظام  جمهوری اسلامی ایران دارند،نظام هم به این مطالبات و خواسته بحق مردم پاسخ می دهد.

حجت الاسلام خزاعی تصریح کرد:آمریکا و استکبار با دسیسه  می خواستند،خواسته بحق مردم را از مسیر اصلی خود عدون نمایند اما مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی، مسیر خود را از مسیر اغتشاشگران جدا نمودند و چهره خبیث آمریکا و استکبار در این اغتشاشات باری دیگر نمایان شد.

وی خاطرنشان کرد: فتنه 96 نیز در نطفه خفه شد و این  نشان از درایت ،هوش و بصیرت ملت ایران دارد که این روزها با راهپیمائی های گسترده و با شکوه ،حمایت خود از  اصل ولایت فقیه و نظام را اعلام می دارند.

حجت الاسلام خزاعی در پایان  گفت:مردم نهبندان نیز بعد از نماز جمعه با حضور خود در راهپیمائی باری دیگر ولایت مداری خود را اثبات می کنند.

انتهای پیام/

 


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد