امروز پنج شنبه, 03 اسفند 1396 - Thu 02 22 2018
تازه ترین خبرها

نظام به مطالبات بحق مردم پاسخ می دهد/ فتنه 96 در نطفه خفه شد

امام جمعه نهبندان گفت:فتنه 96 نیز در نطفه خفه شد و این نشان از درایت، هوش و بصیرت ملت ایران دارد که این روزها با راهپیمائی های گسترده و با شکوه ،حمایت خود از اصل ولایت فقیه و نظام را اعلام می دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه نهبندان در گفتگو با نهبندان خبر،اظهار کرد: مردم با بصیر و آگاه ایران اسلامی پس از گذشت 8 سال 9 دی را به معنای حقیقی کلمه گرامی داشته  و این پیروزی سیاسی و شکست داعش به کام و نظر آمریکا و استکبار خوش نیامد و با اغتشاشات کام ملت ایران را تلخ نمودند.

وی افزود:اگرچه برخی از مردم مطالبه و خواسته هائی از نظام  جمهوری اسلامی ایران دارند،نظام هم به این مطالبات و خواسته بحق مردم پاسخ می دهد.

حجت الاسلام خزاعی تصریح کرد:آمریکا و استکبار با دسیسه  می خواستند،خواسته بحق مردم را از مسیر اصلی خود عدون نمایند اما مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی، مسیر خود را از مسیر اغتشاشگران جدا نمودند و چهره خبیث آمریکا و استکبار در این اغتشاشات باری دیگر نمایان شد.

وی خاطرنشان کرد: فتنه 96 نیز در نطفه خفه شد و این  نشان از درایت ،هوش و بصیرت ملت ایران دارد که این روزها با راهپیمائی های گسترده و با شکوه ،حمایت خود از  اصل ولایت فقیه و نظام را اعلام می دارند.

حجت الاسلام خزاعی در پایان  گفت:مردم نهبندان نیز بعد از نماز جمعه با حضور خود در راهپیمائی باری دیگر ولایت مداری خود را اثبات می کنند.

انتهای پیام/

 


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.