امروز سه شنبه, 02 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019
تازه ترین خبرها

دولتها قوانین اسلامی داشته باشند نه حزبی/ هنوز تمدن اسلامی شکل نگرفته است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:متاسفانه دولتها قوانین حزبی دارند نه قوانین جمهوری اسلامی؛ دولت اسلامی یعنی تمام سیاست هایش باید پیاده کردن قانون اساسی جمهوری اسلامی باشد.

 

وی افزود: جامعه به عنوان یک محیط باید برای پرورش، تزکیه و رشد افراد زمینه ساز بوده و انسانهایی متعهد و اسلامی پرورش دهد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: علمای ما باید به مردم بفهمانند که دشمن آنها چه کسی است وقتی ما از علما و فلاسفه خود شناختی نداشته باشیم  و از آنها پند نگیریم آسیب خواهیم خورد.

 

آیت الله عبادی عنوان کرد: آسیبی که ما می‌خوریم به خاطر قصور و کوتاهی خودمان هم خواهد بود و از طرفی هم وقتی نگاه علما و فلاسفه ما به افکار و اندیشه غربی ها است یعنی دید از یک فقیه به سفیه است که دید درستی نیست و ضربه متوجه ما خواهد شد.

 

وی اذعان کرد: مراقب باشید فرصتها سوخته نشود، کمربندها را بسته و کفش محکم به پا کنید که راه طولانی در پیش است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در تاریخ که نگاه می‌کنیم نظام جمهوری اسلامی ایران راه های طولانی و سختی را پشت سر گذاشته است مراقب باشید که خسته نشده و در وسط راه کم نیاورید اگر مسیر انقلاب در نیمه راه رها شود دیگر هیچ فایده ای نخواهد داشت.

 

آیت الله عبادی خاطر نشان کرد: کشورهایی که دم از استقلال می‌زنند و چندین سال است برای حق رای دادن در کشورشان جنگ و دعوا است اینها همه نشان دهنده تسلط استکبار بر این کشورها است و اینکه این کشورها از خود هیچ نداشته پس نباید ادعای استقلال کنند.

 

وی تاکید کرد: همه باید بیدار و هوشیار بوده و متوجه وقایع و جریاناتی که داخل کشور است باشند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر وقتی که لازم است بیدار باشیم بیدار نباشیم با صدای پوتین های دشمن کنار رختخواب خود بیدار خواهیم شد.

 

آیت الله عبادی اظهار کرد: این نهضت عظیم انقلاب جمهوری اسلامی ایران با خون بهترین‌ها به اینجا رسیده است و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به منزله زلزله ای عظیم در جهان بود پس دشمن بداند که انقلاب ما به این راحتی نیمه راه رها نخواهد شد چراکه قانون اساسی ما که پیشرفته ترین قانونی اساسی پیرو مکتب اهل بیت علیه السلام است و این قانون را مطهری ها و بهشتی ها نوشته اند.

 

وی تصریح کرد:  راهی که تاکنون طی شده طولانی است اما راهی که در پیش داریم طولانی تر است چرا که بحث پیاده کردن قانون اساسی به گونه ای تنظیم شده است که قطعا در این مسیر سختی هایی هم خواهد بود اما نتیجه اش لذت بخش است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: دولتی که اسلامی است باید قوانین نظام جمهوری اسلامی در آن پیاده شود.

 

آیت الله عبادی خاطر نشان کرد: متاسفانه دولتها قوانین حزبی دارند نه قوانین جمهوری اسلامی؛ دولت اسلامی یعنی تمام سیاست هایش باید پیاده کردن قانون اساسی جمهوری اسلامی باشد.

 

وی بیان کرد: مردمی که 39 سال قبلف بیش از 98 درصد رای آنها به نظام جمهوری اسلامی بوده است، مردم همان مردم اند آرمانها، تعهدات و اعتقاداشان تغییری نکرده است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: بعد از آنکه دولت اسلامی به معنای عام در جامعه پیاده شود به جامعه اسلامی خواهیم رسید اما متاسفانه هنوز به جامعه اسلامی نرسیده ایم و گواه آن هم 14 میلیون پرونده قضایی است.

 

آیت الله عبادی عنوان کرد: جامعه اسلامی زمانی به وجود خواهد آمد که مردمی اسلامی و آگاه در جامعه پرورش پیدا کنند اما اگر مردم آنگونه که لازمه جامعه اسلامی است پرورش پیدا نکنند دشمن از شرایط موجود سوء استفاده خواهد کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: همان گونه که الان مردم از برخی مسائل ناراضی اند و اعتراض دارند دشمن هم فضا را مناسب دیده و از شرایط به نفع خود و به زیان ملت، دولت و از همه مهمتر نظام جمهوری اسلامی استفاده خواهند کرد  با تزریق اعتقادات نادرست و موج سواری بر روح و روان مردم شرایط و فضا را متشنج خواهد ساخت.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر دولت اسلامی محقق شود نتیجه اش جامعه اسلامی است و اگر جامعه اسلامی محقق شود به تمدن اسلامی دست پیدا خواهیم کرد زمانی که به تمدن اسلامی برسیم همه دنیا جذب ما خواهند شد.

 

آیت الله عبادی عنوان کرد: متاسفانه تمدن اسلامی شکل نگرفته است چرا که اگر تمدن اسلامی شکل می‌گرفت افرادی مانند ابوبکر بغدادی ها، گروهک های تروریستی و داعش به نام اسلام و مسلمین اشاعه دین و اسلام نمی‌کردند.

 

وی تاکید کرد: با همه این شرایط، مشکلات و چشم طمع دشمن به کشور پرافتخار ایران دشمنان بدانند که انقلاب اسلامی ایران برای همیشه پیروز است و پیروز خواهند ماند.

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد