امروز دوشنبه, 29 بهمن 1397 - Mon 02 18 2019
تازه ترین خبرها

کلنگ زنی قطعه دوم راه آهن به طول 22 کیلومتر از بیرجند/ آغاز مناقصه منوط به تامین اعتبار 20 میلیاردی است

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی گفت: قطعه دوم راه آهن از بیرجند به طول 22 کیلومتر به شرط تامین اعتبار 20 میلیارد تومانی به مناقصه می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی جعفری، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی در گفتگو با خاورستان، اظهارکرد: 20 میلیارد تومان از اعتبارات ارتقاء شاخص های اقتصادی استان برای راه آهن بیرجند در شورای برنامه ریزی مصوب شده است.

 

وی افزود: به شرط تخصیص اعتبارات، شرکت زیربنای حمل و نقل کشور به ما قول داده که یک قطعه از سمت بیرجند به سمت ایستگاه یونسیه گناباد آغاز و مناقصه آن برگزار شود.

 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی تصریح کرد: آغاز مناقصه قطعه دوم راه آهن از بیرجند به شرط تخصیص اعتبار است و به صرف گفتن اعتبار نیست.

 

جعفری خاطرنشان کرد: هنوز مسیر راه آهن این قطعه، قطعی نشده است؛ یک مسیری از پشت فرودگاه پیش بینی شده بود که درصدد هستیم که این مسیر از پلیس راه و نزدیک شهر بیرجند بگذرد.

 

وی یادآورشد: مسیر قطعه دوم راه آهن از جاده بیرجند به سمت قاین، میاباد و نوغاب افضل‌آباد است و مسیر آن از گردنه سمن شاهی نیست.

 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: مسیر در نهایت باید از داخل شهر و نزدیک ترین نقطه به شهر باشد.

 

جعفری افزود: 22 کیلومتر اسناد مناقصه تهیه شده است و مبلغ برآورد آن برای زیرسازی 40 میلیارد تومان است که این قیمت بسته به قیمت پیمانکار ممکن است تغییر کند.

 

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد