امروز چهارشنبه, 29 اسفند 1397 - Wed 03 20 2019
تازه ترین خبرها

کشته و زخمی‌شدن ۵۰ تن تروریست بر سر غارت اموال مردم عفرین +عکس و نقشه میدانی

براساس اطلاعات به دست آمده، در جریان درگیری میان گروه های تروریستی «احرار الشرقیه و فرقه الحمزه» نزدیک به ۵۰ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند.

به گزارش مشرق، آخرین خبرها از شهر اشغالی عفرین حاکیست، اختلاف میان عناصر تروریستی بر سر غارت و چپاول اموال مردم به اوج خود رسیده تا جایی که اشغالگران به اصطلاح  ارتش آزادی در مناطق مختلف شهر با یکدیگر درگیر شده اند.

براساس اطلاعات به دست آمده، در جریان درگیری میان گروه های تروریستی «احرار الشرقیه و فرقه الحمزه» نزدیک به ۵۰ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند که در نوع خود کم سابقه به شمار می آید.

یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: نام «ابوصکر القادسیه»، فرمانده ارشد گروهک تروریستی احرار الشرقیه در لیست کشته شدگان دیده می شود که نشان دهنده شدت درگیری ها است.

«ابوصکر القادسیه»، فرمانده ارشد گروهک تروریستی احرار الشرقیه

این منبع میدانی از کشته و زخمی شدن تعدادی از شهروندان در جریان این درگیری ها خبر داد و افزود: گروهک تروریستی احرار الشرقیه در این درگیری ها موفق شدند ۲۰۰ تن از عناصر تروریستی «الحمزه» را اسیر کنند.

در حال حاضر، با درگیری های به وجود آمده در مناطق مختلف شهر عفرین، عناصر تروریستی در تمامی ایستگاه های دفاعی در حالت آماده باش کامل هستند و احتمال ایجاد درگیری میان طرفین همچنان وجود دارد.

تعدادی از فرماندهان بلند پایه ارتش ترکیه در مناطق درگیری حضور یافتند و به صورت جداگانه جلساتی را با سرکرده های عناصر تروریستی برای توقف درگیری ها  و آزادی تروریست های اسیر  شده برگزار کرده اند.

براساس اطلاعات به دست آمده، عناصر تروریستی در روزهای گذشته اموال مردم شهر عفرین به ویژه لوازم خانگی را در بازار شهر اعزاز به فروش رسانده اند اما وجود ثروت زیادی باعث درگیری میان تروریست ها شده است.

غارت اموال مردم عفرین توست تروریست‌ها

 به گزارش مشرق، ۳۰ هزار تن از عناصر تروریستی موسوم به سپر فرات در قالب ۲۶ گروهک در عملیات «شاخه زیتون» برای اشغال شمال استان حلب شرکت کردند و پس از ۷۰ روز درگیری ها توانستند شهر عفرین را به تصرف خود درآورند؛ ۹۲۰ تن از تروریست ها در جریان این درگیری ها به هلاکت رسیدند.


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد