امروز سه شنبه, 27 آذر 1397 - Tue 12 18 2018
تازه ترین خبرها

طلبه معترض به نحوه ورود اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران به یادمان شلمچه که بود؟/تافته های جدابافته!+فیلم

روزی جهانگیری با کفش وارد چادر زلزله زدگان می شود و روزی دیگر رییس سازمان مدیریت بحران کشور با چندین اسکورت از خودروهای شاسی بلند وارد فضای معنوی یادمان شلمچه می شود و گرد و خاک به پا می کند و اعتراض مردمی را به دنبال می آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ در هفته ای جاری، فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن طلبه حاضر در یادمان شلمچه به نحوه ورود اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران با اسکورت چندین خودرو آن هم شاسی بلند اعتراض می کند.

این فیلم همچنان در حال انتشار در فضای مجازی است، با وجود آن همه افراد مختلف در محل یادمان، در بخشی از فیلم شاهد هستیم که نجار می گوید با اتوبوس به یادمان آمده! و از طرفی هم اطرافیان او به جر و بحث لفظ به طلبه معترض می پردازند.

شاید برای خیلی ها جای سوال بود که طلبه حاضر در فیلم چه کسی است، او «حجت الاسلام ابوالفضل بهرامی» مدیر سابق حوزه علمیه تویسرکان بود که با فرزندی در آغوش به از اسکورت نجار با 10 ماشین گلایه مند است و تأکید دارد که رییس سازمان مدیریت بحران هم همانند سایرین به این منطقه حضور یابد.

در حقیقت آنچه در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است، آن است که نجار با اسکورت 10 ماشین شاسی بلند وارد محدوده خاکی جلوی یادمان شدند که ورود به این منطقه برای خودروها  ممنوع هست.

 


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد