امروز جمعه, 09 اسفند 1398 - Fri 02 28 2020
تازه ترین خبرها

صوت |زنگنه: قاچاق سوخت از همه مرزهای ایران در جریان است

وزیر نفت از در جریان بودن قاچاق سوخت از تمامی مرزهای کشور خبر داد و گفت: از من پرسیدند "وضع قاچاق چطور است؟"، من گفتم "الحمدلله خیلی خوب است، از تمام مرزها با موفقیت در جریان است".

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز بیژن زنگنه وزیر نفت کشورمان در خصوص قاچاق سوخت به ویژه بنزین و گازوئیل در جمع خبرنگاران گفت: تا زمانی که اختلاف قیمت در سوخت عرضه داخل و اطراف ایران ادامه دارد، قاچاق سوخت هم ادامه خواهد داشت.

زنگنه همچنین در بخشی از سخنان امروز خود در کنگره نفت و نیرو اظهار داشت: مصرف بنزین خیلی زیاد است و قاچاق هم می شود؛ نه به اندازه و اقلامی که برخی می گویند، اما قاچاق صورت می گیرد.

وی افزود: از من پرسیدند "وضع قاچاق چطور است؟"، من گفتم "الحمدلله خیلی خوب است، از تمام مرزها با موفقیت در جریان است"، گفتند "قاچاقچیان کی هستند، چکار می کنند؟"، قاچاقچی در کار نیست ... اینها را باید بهشان برسیم، وظیفه ماست که به اینها برسیم.

 

به گزارش تسنیم، برخی آمار غیررسمی از قاچاق روزانه 10 تا 20 میلیون لیتر بنزین از مرزهای کشور حکایت دارد، آماری که هیچ گاه به صورت رسمی تأیید یا تکذیب نشده اند.

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد