امروز جمعه, 22 فروردين 1399 - Thu 04 09 2020
تازه ترین خبرها

قدردان زحمات و حمایت های خانواده و مربیانم هستم/با هزینه شخصی به اردو می روم

قدردان زحمات و حمایت های خانواده و مربیانم هستم/با هزینه شخصی به اردو می روم

 

چندسالی است شنیدن کسب افتخارات ورزشی در میادین مختلف توسط ورزشکاران دهلرانی برای دهلرانی ها به یک موضوع روزمره و طبیعی تبدیل شده است.

 

به گزارش نسیم دهلران؛ چندسالی است شنیدن کسب افتخارات ورزشی در میادین مختلف توسط ورزشکاران دهلرانی برای دهلرانی ها به یک موضوع روزمره و طبیعی تبدیل شده است . هرازچندگاهی در فضای مجازی و روی بیلووردهای تبلیغاتی شهر خبر موفقیت های ورزشی جوانان دهلرانی را نظاره می کنیم.

 

یکی از پرطرفدارترین و پراستعدادترین رشته های ورزشی، رشته فوتبال است که همیشه در هرگوشه ای از کشور شاهد ظهور استعدادهای ناب فوتبالی هستیم اما عده ای بسیار محدود می توانند افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را کسب کنند.

 

یکی از این استعدادهای فوتبالی نوجوان دهلرانی "مهدی علیزاده"است که به تازگی موفق شده است که به اردوی تیم ملی فوتسال نوجوانان کشور راه پیدا کند؛ به همین خاطر این اتفاق بهانه ای شد تا با این نوجوان ملی پوش دهلرانی همکلام شویم و با او درخصوص چگونگی طی کردن این مسیر سخت و همچنین آرزوهای ورزشی اش گفت و گو کنیم.

 

*تیم فوتسال شرهانی خاستگاه ملی پوش دهلرانی تیم ملی فوتسال

 

مهدی علیزاده هستم متولد بهمن ماه سال 1379 در شهر دهلران که از سال 1390 به طور حرفه ای و رسمی فعالیت در رشته فوتسال را آغاز کردم.

 

درخصوص نحوه ورود بنده به این رشته پرتحرک و سالنی تابستان سال 90 بود که طی فراخوان استعدادیابی باشگاه فوتسال شرهانی دهلران پس از حضور بنده در تمرینات این باشگاه با عنایت خداوند و پشتگار و علاقه خودم و نظر مربیان این تیم به عضویت باشگاه فوتسال شرهانی درآمدم و در این آزمون استعدادیابی نمره قبولی گرفتم.

 

سال 91 در قالب تیم نونهالان باشگاه شرهانی دهلران در مسابقات قهرمانی استان ایلام شرکت کردیم که در این مسابقات موفق به کسب عنوان قهرمانی استان و اعزام به مسابقات قهرمانی فوتسال نونهالان کشور بعنوان نماینده استان در تهران شدیم اما متأسفانه نتوانستیم عنوانی را بدست بیاوریم.

 

 

وی گفت: سال 92 مجدداً قهرمان استان شدیم و در اوایل سال 93 بعنوان نماینده استان در رقابت های فوتسال قهرمانی کشور حضور یافتیم و نایب قهرمان فوتسال کشور در رده نونهالان شدیم.

 

مهدی علیزاده اضافه کرد: در سال 94 در مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی استان گیلان شهر آستانه اشرفیه برگزار می شد توانستیم بعنوان یکی از هشت تیم برتر این مسابقات جواز حضور در لیگ برتر نوجوانان کشور را کسب کنیم که در این دوره از لیگ نوجوانان موفق شدیم عنوان نایب قهرمانی را تصاحب کنیم.

 

*دعوت شدن به اردوی تیم ملی المپیک فوتسال نوجوانان

 

این ملی پوش دهلرانی تیم ملی فوتسال نوجوانان کشور تصریح کرد: امسال بعد از اینکه مسابقات دسته یک فوتسال نوجوانان کشور به همراه تیم شرهانی دهلران توانستیم در بین 4 تیم برتر قرار بگیریم توسط مربیان تیم ملی برای حضور در اردوی تیم ملی المپیک ایران انتخاب شدم و توفیق پوشیدن پیراهن باارزش و پرافتخار تیم ملی کشورم را کسب کنم.

 

*از مهدی درباره سقف آرزوهای ورزشی خودش در این رشته و شرایط زندگی بعنوان یک ملی پوش پرسیدیم که صحبت های او جای بسی تأمل و البته ناراحتی داشت که در ادامه گفت و گو می خوانیم؛

 

علیزاده عنوان کرد:  قبل از هر چیزی از خانواده ام که واقعاً همواره در طول این سالها حامی و پشتیبان من در رسیدن به این جایگاه بوده اند و همچنین مربیان تیم فوتسال شرهانی به ویژه آقای عزت حیدری که بینهایت از تلاش ها و زحمات این عزیزان ممنون و سپاسگزارم، تشکر می کنم و اعتقاد دارم آرزوهای زندگی ورزشی یک فوتسالیست  سقف ندارد و تا جایی که امکان دارد با تمرین و پشتکار و توکل به خداوند همیشه در اوج آمادگی جسمانی و روحی باشد.

 

وی ادامه داد: اما مثل هر ورزشکار دیگری آرزو دارم که آنقدر خوب باشم که به سایر رده های تیم ملی فوتسال راه پیداکنم و روزی در یکی از بهترین تیم های اروپایی بازی کنم و باعث افتخار کشورم باشم.

 

و اما سوال پایانی ما از آقا مهدی درباره شرایط اردوی تیم ملی بود...

 

از مهرماه که به اردوی تیم ملی دعوت شدم تقریباً هر ده روز یکبار به اردو می رویم و این شرایط به لحاظ مالی کمی برای خانواده ام سخت است چرا که هر بار می بایست با توجه به مسافت طولانی دهلران تا تهران و اعلام ناگهانی کادر تیم ملی برای رفتن به اردو، با پرواز به تهران مسافرت کنم که این موضوع هزینه زیادی را بر خانواده ام تحمیل کرده است و تنها با هزینه شخصی به اردوی تیم ملی المپیک می روم.

قدردان زحمات و حمایت های خانواده و مربیانم هستم/با هزینه شخصی به اردو می روم

 

خبرنگار: سجاد کاویانی

انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد