امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

دهلران از دورهم خوش نیست

دهلران از دورهم خوش نیست
 
از دهلران دورم اما باز صدای خوش به گوشم نمی رسد.
 
به گزارش نسیم دهلران، یکی از کاربران نسیم دهلران نامه ای را برای این پایگاه خبری ارسال نموده است که به شرح ذیل می‌باشد.
 
مدیر سایت وزین  نسیم دهلران
سلام‌علیکم 
این‌جانب یک نفر دهلرانی هستم که در دهلران درس‌خوانده ام و در تهران ادامه تحصیل داده ام. و در تهران مشغولم. (البته در یک شرکت خصوصی. روزها کار حسابداری می‌کنم و شب‌ها نگهبانی ساختمان شرکت. صرفاً به خاطر لقمه ای نان).
 
متولد سال ۶۷ مدت دو سال است که به دهلران نیامد ه ام.. دلم برای شهرم تنگ‌شده است. والان که در کیوسک نگهبانی شرکت هستم. روحم در دهلران است و جسمم در تهران. اینجا همه‌چیز هست.
 
هر شب که در فضای مجازی چرخی می‌زنم حتماً سری به سایت‌ها و وبلاگ‌های دهلران  می‌زنم. چقدر خوب است که شهر ما هم سایت اینترنتی دارد...
 
دلم خواست از طریق سایت هاتون از  شهر مظلومم خبردار به شم. البته اخبارها را در سایت وبلاگ هاتون خوندم. شماها بیشتر سیاسی‌کاری می‌کنید. هی گیر می‌دید به فرماندار و شهردار و نماینده و ......(ببخشید به خدا. منظوری نداشتم) خوب بگذریم.
 
چه خبر از شهرمان؛ پالایشگاه نفت و پتروشیمی و کارخانه  سیمان شروع به‌کار کرده‌اند یا خیر؟ راستی ماشین‌هایی که نان خشکِ می‌خرند  هنوز در شهرمان هستند.؟ راستی دهلران چقدر نان خشکِ دارد؟  مگر هر کیلو نان خشکِ چقدر سود دارد که نیسان‌های آبی  غریبه  هرروز  در خیابان‌ها می‌چرخند؟ اینها  نان خشکِ می‌خرند یا چیز دیگری می‌فروشند؟
 
 نسل سوم اینترنت 3G به شهرمان وارد شده یا نه؟
 
راستی در تهران چیز عجیبی دیدم. ‼ کلینیک تخصصی حیوانات‼بگذریم.  بیمارستانهای شهرمان خطورند؟ وضع دانشگاه هامون چطورند؟ میگن تبدیل شدن به دکان مدرک فروشی. راسته؟
 
صبح‌ها به محل کشتار حیوانات تشریف می‌برید؟ کشت‌هایی که از آب فاضلاب تصفیه‌خانه  آبیاری می‌شوند. هنوز هستند؟  از کمپ های دهلران چه خبر؟ خوش به حالمون. واقعاً چند کمپ داریم؟ شنیدم مرکز فروش شربت و قرص ترامادول داریم؟ راستی از نانوایی‌ها برایم بگو. دلم برای نان‌های دهلران تنگ شده!!! چون تا یکی از آنها را می‌خوری باید راست بری بیمارستان و مجبور میشی چک آب کاملی بکنی!!! از حلبی آباد روبروی مدرسه عارف حسینی و بنت‌الهدی چه خبر؟ هنوز سامان دهی نشده‌اند؟؟؟ تا یادم نرفته شنیدم دو دکل ایرانسل در شهر نصب شده (که حتماً دروغ است) این دکل‌ها اشعه دارند!!
 
چه خبر از شورای شهر. ان‌شاءالله به قول‌هایی که زمان انتخابات داده بودند حتماً جامه عمل پوساند ه اند!!!! ا خونه ها گاز کشی شده‌اند؟ یعنی الان گاز شهری دارید؟ تعرفه برق چطوره؟ چند ماه گرمسیری حساب می‌کنند؟!!!!!!! یکی گفت پمپ بنزین های شهرتان هوا دارد!!!! من نفهمیدم منظورش چه بود؟ در سایت‌ها خواندم که دهلران امسال ۲ مورد خودکشی داشته؟ البته مردم کارشون شایعه پراکنی است!!!!!
 
خیابان‌های شهرمان چطورن؟ حتماً آسفالت شد ه اند؟ دوستی گفت سالک وارد شهر شده!!!! یکی از دهلرانی‌ها را در بیمارستانی از تهران دیدم. فرمود سونوگرافی رنگی یا همان داپلر و واژینال و سه بعدی نداریم. تازه می‌گفت سی تی اسکن و ام. آر. آی هم نداریم!!!!! می دونم داشت با من شوخی می‌کرد.
 
سلام  مرا به اصحاب رسانه برسان. دلم براشون تنگ شده. دیروز خواندم در جشنواره برنده شدند و سر بلند مان کردند. فقط یه سوالی ذهن مرا به خود مشغول کرده. عنوان مطلب این بود: دهلرانی‌ها در تابستان بیشتر سرما می‌خورند!!!!!!!! نمی‌دانم از لحاظ پزشکی ثابت شده است یا نه؟ از متخصصان تهران پرسیدم. گفتند شوخی نکن برادر و کمی هم به ریشم خندیدند و گفتند با توجه به کشفیات اصحاب رسانه و پزشکان دهلران همه مناطق گرم از دهلران گرفته تا اندیمشک و اهواز و عسلویه و ....... باید تابستان‌ها سرما بخورند. که به دو نتیجه می‌رسیم ۱- کولر گازی عامل سرماخوردگی است که باید همه جمع شوند.۲-یا جای فصل‌ها عوض شده!!!!!!!
 
با سپاس همشهری شما در غربت
 
انتهای پیام/

بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد