امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

ما این مشتهای خشمگین راباور داریم

ما این مشتهای خشمگین راباور داریم
این روزها انگار ماندگارترین وپرتیراژترین رمان حماسه وپایداری از عدن تا صنعا وصعده وتعز می رود تا به رشته تحریر در آورده شود.


مصطفی ولی زاده; این روزها انگار ماندگارترین وپرتیراژترین رمان حماسه وپایداری از عدن تا صنعا وصعده وتعز می رود تا به رشته تحریر در آورده شود.

فقط کافیست جاهلان مدرن وبازماندگان دوره سیاه تحجر و حماقت نام عبدالملک الحوثی را که اینک در شمار نیکنامان راه آزادی ثبت شده است را باور داشته باشند.

مردی که در کنار انصارش،حجم تنهایی هایشان را غیرت اسلامی پر کرده است ودر هجوم نگاهشان،خشم مقدسی موج میزند.

گویی که میخواهند راه جهادرا ،بدون اعتنا به عربده کشی های سیاسی عافیت طلبان کاخ نشین ملعبه شده،به شاهراه شهادت ختم کنند.

این راه از نگاههای مصمم شان وچشمان بیدارشان که هزار حرف ناگفته در بی رنگی شان پنهان شده می توان فهمید.

از اراده های پولادینشان که با توکل به خدا وفرمان پذیری ازمرجعیت دینی آمیختگی پیدا کرده را می توان لمس کرد.

آری!اشتیاق بی انتهای آزادی خواهی وبلکه عزت طلبی ورهایی ومجد وعظمت بیداری اسلامی اینک از کوچه پس کوچه های صنعا دیده وشنیده میشود.

فقط کافیست که هوای دل را به آسمان سرزمین خوشبخت برد که انتظار طلوع خورشید آزادی  را باید از پشت کوههایش داشت،همان صنعایی که روزی  پیامبر صلح ورحمت شمیم بهشتی اویس قرنی را فرسنگها دور آز آن استشمام می کرد

آه!بوی برادرم اویس می آید.....یا رسول الله(ص)!اینک ماهم بوی رهایی را از پشت کوههای صنعا استنشاق می کنیم!یا رسول الله!نبرد امروز صنعا،لجاجت بر سر یک شهر ومملکت وخلیج نیست،بلکه تصمیمی قاطع برای برافراشته شدن پرچم لااله اله الله براوج قله کرامت وانسانیت بارمز نستوهی وسترگی است،نستوهی وسترگی همان رمز پایداریست که مردان مقاومت سالهاست با آن متولد شده اند ورشد ونما یافته اند.

ای نبی مکرم!اینک زائده جعلی ومولود نامبارک وهابیت که از اصلاب آلوده سعود وهم پیمانان عربی،عبری اش تولد گشته ،داعیه ی اسلام خواهی را دارند وچونان مادری سنگدل قصد دارند تا میراث گرانبهایت یعنی اسلام اصیل را در بازارمکاره تلاویو به ثمن بخث بفروشند.

گرچه شاید موج های لجوجانه هیولای جهل واوهام وتحجر عربی که به درد بی قیدی و ولنگاری وآرمان باختگی وارزش زدایی دچار شده اند ودر قمارخانه سیاست زدگی،نوکر سینه چاک کفر غرب گشته اند از درک  وفهم این واژگان آتشین عاجز است...

اما این مردان مرد که از زلال نگاهشان وپاکی قلوبشان قطره های امید می چکد ودر مدار صداقت سیر میکنند،بارهای بار از تریبون المنار،فریادهای خشم آلود سید حسن را دیده اند وباور کرده اند وبرای اعاده حیثیت عربی که سالهاست به تاراج سیاست بازی ها رفته،اسیر رقص شمشیر وعقال مارک دارعربی ودشداشه های از پیش باخته نشده اند ودرخت حدس وتردید وگمان را از ریشه در آورده وقاعده وقانون کاخ زدگی را درهم کوبیده اند واسیر چنبره ی ولایت شیطان نگشته اند...

آری!امروز یمن در حقیقت پیام نهضت مصلح نیک اندیش خمینی بزرگ رابرای گوشهای شنوا نجوا میکند.

آنان راهشان را بخوبی پیدا کرده اند واین رابخاطر سپرده اند ونیز به فرزندانشان که معرف به نام انصار هستند سپرده اند که باید حافظ این مسیر واقعی باشند،سپرده اند که مبادا اندکی تساهل وتسامح باعث شود تا ذره ای امید در باور مریض کج اندیشان وجاهلان آل جهود خبیث تزریق شود.

نیک دریافته اند که جوهره ی جوشش مجدد حرکتهای اصیل اسلامی شده اند.وما این مشتهای خشمگین را باور داریم،همانطور که فردای روشنشان را باور کرده ایم،باور کرده ایم که این مشت ها  خواب های آشفته شیوخ کهول عربی را تعبیر به مرگ میکند.

باور داریم که در سپیده ای نزدیک مدالهای لیاقت وشایستگی بر پهنای سینه انصار الله جلوه ای از غرور رابرای آزادی خواهان عالم به نمایش میگذارد.

همچنان که اینک آزادگان عالم اقتدار بی مثالشان را به تماشا نشسته اند.می بینیم که چگونه قلب دودمان تحجر وارتجاع را به تلاطم در آورده اند وبوی پیراهنهای خونین یوسفهای صنعا چگونه پایه های کاخ شیطانی عربی عبری شان را به لرزه در آورده است وکعب الاحبارهای یهودی ومغزالکلی های سناتور را به لکنت زبان انداخته است. ما این مشت های خشمگین راباور داریم.

30741/10
انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد