امروز چهارشنبه, 07 اسفند 1398 - Wed 02 26 2020
تازه ترین خبرها

ماهواره، دزد دین و مذهب

ماهواره، دزد دین و مذهب
از جمله اهداف شبکه های ماهواره ای، عادی سازی روابط زن ومرد، تضعیف جایگاه دین وشریعت اسلامی و در یک کلام جنگ تمام عیار نرم علیه ارزش ها، هنجارها، اعتقادات وباورهای جامعه ایران اسلامی است.

ماهواره، دزد دین و مذهب
امین محمد زاده; سخنی با بهره برداران ماهواره (دجالواره)
"یا ایها المدثرقم فانذر"
(ای جامه به خود پیچیده برخیز وانذار کن و بترسیداز گناهان واعمال زشت)

 "من در یک جمله عرض میکنم :عزیزان من،فرهنگ از اقتصاد هم مهمتر است .چرا:چون فرهنگ،به معنای هوایی است که ما تنفس میکنیم؛شماناچار هواتنفس میکنید،چه بخواهید،چه نخواهید؛اگر این هوا تمیز باشد،آثاری دارد در بدن شما؛اگراین هوا کثیف باشد آثار دیگری دارد.فرهنگ یک کشور مثل هوااست؛.....فرهنگ یعنی باورهای مردم،ایمان مردم،عادات مردم،آن چیزهایی که مردم در زندگی روزمره با آن سروکار دائمی دارندوالهام بخش مردم در حرکات واعمال آنها است"

بخشی از بیانات امام خامنه ای در حرم امام رضا(ع)

از جمله اهداف شبکه های ماهواره ای، عادی سازی روابط زن ومرد، نادیده گرفتن حکم شرعی واسلامی محرم ونامحرم، ترویج دوستیهای خیابانی وکاذب، تضعیف جایگاه دین وشریعت اسلامی ودر یک کلام جنگ تمام عیار نرم علیه ارزش ها، هنجارها، اعتقادات وباورهای جامعه ایران اسلامی  از سوی استکبار جهانی در اهداف پشت پرده راه اندازی شبکه های ماهواره ای فارسی زبان طراحی وهدایت شده است.

امروزدشمنان جمهوری اسلامی یه این موضوع به خوبی پی برده اند که دیگر نمی توانند از راه سیاسی یا نظامی به جنگ کشورمان بیایند، از همین رو دشمنان
ایران اسلامی عزم خودرا جزم کرده اند تا شاید بتوانند با رخنه در باورهای دینی ومذهبی مردم در ابعاد فرهنگی واجتماعی وارد شوند.

 اکنون مارا چه شده است که در مقابله با این دجال زمانه که از سوی دشمنان انقلاب و اسلام، فرهنگ غنی واسلامی مارا هدف گرفته، عزممان را جزم نکنیم...

مارا چه شده است که بخاطر این نا مهمان ناخوانده(ماهواره)اعتقادات و باورهایمان را کنار بگذاریم.


ماراچه شده است که آن همه آبرو داری در طول چندین سال زندگی با شرافت را کنار بگذاریم و خودرا در کنار بی آبرویی همچون این دجال زمانه واین دزد ی(ماهواره) که قصد به سرقت بردن پاکدامنی جوانان را دارد ،آبروی خود را پایمال کنیم.

مارا چه شده است که گوشهای شنوایمان که با صوت زیبای کلام نورانی خداوندقادرو توانا و احادیث ائمه علیهم السلام و سخنان دلنشین و گهربار ولی امرمان انس گرفته است، براین درها ومرواردیهای گرانبها کر کنیم، وتمام جوارحمان گوش بشوند برای زوزه های گرگ صفت و اراجیف وکلمات شیطانی گردانندگان این دجال زمانه و این دزد (ماهواره)ناموس دختران و پسران.

"فاستشفهوه من ادوائکمو استعینوا به علی لا وائکم فان فیه شفائ من اکبر الدائ وهوالکفروالنفاق والغی والضلال":( از قرآن برای بیماریهای خود شفا بطلبید وبه آن برای حل مشکلاتتان استعانت جویید زیرا قرآن شفای بزرگ دردهاست که آن درد کفر ونفاق و گمراهی و ضلالت است)

ما را چه شده است که این چشمهایمان که با دیدن تصاویر و فیلم  بارگاه ملکوتی آقا امام رضا(ع)، قبر شش گوشه سید الشهدا، حتی از طریق تلویزیون و تصاویر و کلیپ شهدا و تصاویر ولی امر مسلمین و... اشک غم و اندوه و شوق و اشتیاق از آنها جاری میشود؛ حال با تصاویر و فیلمهای مستهجن این دجال زمانه ودزد (ماهواره)عفت و حیا زنان و دختران مان آلوده و کور کنیم.

مارا چه شده است که زمانی طولانیست بردر و دیوار اتاقمان عکس ولایت و تصاویر شهدا  چشم نواز مهمانانمان بوده است، حال تصاویر بدور از انسانیت پخش شده از دجال زمانه و دزد فرهنگ وشرافت جای تصاویر شهدا در همان اتاق در ذهنمان نقش ببندد.

مارا جه شده است که زمانی افتخارمان این بود عکس ولایت و شهدا در اتاق پذیرایی  منزل داریم، اکنون افتخارمان این باشد که سیستم دجال زمانه، این دزد غیرت و مردانگی در منزل داریم.

 ما را چه شده است ما که شهادت افتخارمان هست و دفاع از هر مظلومی در سراسر جهان وظیفه خود می دانیم، اکنون بگذاریم  این دجال زمانه و این دزد خونهای به ناحق ریخته مسلمانان جهان، شهامت و شجاعت وحتی حوصله شرکت در مراسم روز قدس را از ما بگیرد.

 ما را جه شده است آیا سرمان را زیر برف کنیم و این دجال زمانه ودزد ناموس خانواده ها را، مهمان خانه هایمان کنیم.

 زبان های ما که به مثابه شمشیری برنده است (با مرگ بر آمریکا و اسرائیل)بر گردنهای دشمنان انقلاب و اسلام، آیا اکنون با آمدن این دجال و این چشم شیطان ودزد افکار و عقاید ، زبان در کاممان در روز قدس، 13 آبان ،22بهمن و ....خشک بشود.

مارا چه شده است که این دجال زمانه و این دزد عقیده و کرامت انسانی را جایگزین اعتقاداتمان  کرده ایم.

ما را چه شده است که از زمانی که این دجال زمانه و دزد روزه و نماز وارد خانه هایمان شده است به هر بهانه ای توان روزه گرفتن را از خود سلب میکنیم و بیشتر مواقع نمازمان هم قضا می شود "ان الصلاه  تنهی عن الفحشائ والمنکر" (همانا نماز انسان را از فحشا و منکر باز می دارد)

ما را چه شده است که آهنگهای ناهنجار و عرعر صفت این دجال زمانه واین دزد مذهب ودین  جای صدای دلنشین اذان و صوت زیبای کلام خدا در تلوزیون خانه های ما گرفته است.

مارا چه شده است روزی اصلی داشتیم پاک، اکنون خودمان را بدست این  دجال زمانه واین دزد عقل و تقوا سپرده ایم و مارا از اصلمان دور کرده است.

"وان تصبروا وتتقوا لا یضرکم کید هم شیئا"(تقوا موجب مصونیت از مکر دشمنان می شود)

وما را چه وچه وچه شده است...

راستی یادمان که نرفته ، آن نوجوان 16 ساله در اسارت دشمن به خبرنگار زن سلیب سرخ گفت تا حجاب نداشته باشی  من با شما  مصاحبه نمی کنم .

وقتی زن خبرنگار روسری سرش کرد از این نوجوان پرسید که برای چی به جبهه آمدید که اینطور اسیر بشوید که آن بزرگ مرد کوچک گفت:به خاطر اسلام ،چون دیدم اسلام در خطر است ، آمدم از اسلام دفاع کنم .

یادمان نرفته است که آن نوجوان 13 ساله در اسارت دشمن ودر مقابل افسر خشن ودرشت هیکل دشمن فریاد میزد مرگ برصدام ضداسلام ، مرگ بر صدام ضد اسلام، آیا اکنون وقت آن نرسیده است که ما هم در حالی که راحت در کنار خانواده نشسته ایم با صدای بلند بگوییم مرگ بر بانیان جنگ نرم  ومرگ بر کسانی که عقیده و باورهای فرزندان مارا نشانه رقته اند.

یادمان نرفته است شهید مهرداد عزیزالهی 14 ساله در خط مقدم جبهه  به پدران ومادران توصیه میکند که بگذارید فرزندانتان حتی برای یک بار هم  که شده بیایند جبهه ،اگر شده حتی جبهه را فقط نگاه کنند چون جبهه انسان ساز است ، و انسان  رادر مسیر درست زندگی هدایت می کند.

بنظر می رسد مهرداد این روز هارا پیش بینی می کرد و به ما گوشزد می کرد روزی دجال خواهد آمد و بایستی  آمادگی مقابله با آن را با تشخیص دادن مسیر صحیح زندگی خود و فرزندانمان را داشته باشیم.

یادمان نرفته است نوجوان هایی داشتیم در این سرزمین که  بخاطر اینکه بتوانند به جبهه بروند دست در شناسنامه خود می بردند و یادر موقع اعزام و بر روی پنجه پا می ایستادند تا  خود را بلند قد نشان دهند و یا با التماس و گریه  اسرار داشتند مسولین اعزام بگذارند سوار اتوبوس بشوند ، و به جبهه اعزام بشوند .

گویا آنان فهمیده بودن که دشمن را باید در نطفه خفه کرد و الا بزرگ می شود و روزی می رسد که خفه کردن آن کمی سخت می شود و دجال از آن متولد می شود.

 یادمان نرفته است که یک بسیجی با یک دوربین فیلمبرداری 5 نفر از سران دشمن را اسیر می کند و آنان را به جبهه خودی منتقل می کند، پس با این وجود جوانان ما می توانند این دجال واین دزد بی حیا را اسیر و دست بسته تحویل جبهه خودی بدهند.

یادهای زیادی که یادمان نرفته است وروح ملت با یادشان  آرام می گیرد .

اما با این وجود  امیدواریم به خودمان ،چون از مردم سرزمین باکری ها،باقری ها، همت ها،کاظمی ها، چمران ها،رضایی نژادها،روشنی ها و... هستیم.

پس بیاییم به خاطر خون ریخته شده شهدا ، بخاطر اعتقاداتمان ، باور هایمان وبخاطر عزت ،شرافت،کرامت و عفت ناموسمان بار دیگر غیرت ایرانی ،اسلامی وانقلابی خود را بکار گیریم ودر  عملیاتی تحت عنوان ولایت یک وبا رمز لبیک یا سید علی الخامنه ای ،دجال زمانه ودزد ناموس و غیرت را از خانه هایمان به عقب برانیم و از زندگی خود بیرون کنیم.

30741/10
انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد