امروز دوشنبه, 29 مهر 1398 - Mon 10 21 2019
تازه ترین خبرها

عارفی در دل لشکر خون خدا

عارفی در دل لشکر

سردار سرافراز سپاه اسلام و لشکر 41 ثارالله شهید علی آقا ماهانی کرمانی مردی برخاسته از کویر که دلش به گستردگی کویر و روحش به التهاب روزهای گرم سرزمین زادگاهش بود .


علی کاظمی دهلرانی; 8 مرداد 1362 والفجر 3 ارتفاعات قلاویزان مهران شاهد عروج مردی دیگر از خیل سرداران حضرت امام خمینی رحمة الله علیه است.

ای قلاویزان سخن بگوی و بگوی چه رازها در سینه داری...

از آخرین روضه حضرت زهرا(س) که توسط عارف بزرگ لشکر 41 ثارالله که با تنی رنجور و زخم برداشته به ملاقات با خدا رفت سخن بگوی...

ای قلاویزان حرف بزن و با خود زمزمه کن آنچه را در سینه داری و ناگفته هایت و بغض هایت را ترجمه کن و شهادت بده که مردان مردی که در دامن تو در ارتفاعات کله قندی مهران با لبی تشنه در آن گرمای سوزان و در حالی که بر پشت پیراهن هایشان نوشته بودند" میرویم تا انتقام سیلی حضرت زهرا(س) را بگیریم" "میرویم تا خط امام(ره) بماند" " میرویم تا خط سرخ شهادت همچنان باز باشد""میرویم تا حرف امام(ره) بر زمین نماند" و در دامان تو عروج کردند.

بهتر از امت حجاز در عهد رسول الله(ص) و کوفه و عراق در عهد امیرالمومنین(ع) و شهادت بده که سرداران خمینی کبیر(ره) با پیشانی بند یا زهرا تا آخرین لحظه ایستادند و با ذکر یا زهرا(س) عروج کردند.

ای کاش سلول های انفرادی پادگان نظامی کازرون فارس پرده از حجاب ها کنار می زدند و می گفتند که علی آقا ماهانی که بود و ای کاش اتوهای شکنجه ساواک شهادت می دادند که هر وقت بر بدن نحیف علی آقا  وارد می شدند به جز تلاوت قرآن چیز دیگری از او نمی شنیدند.

ای کاش بایگانی های آن بی دادگاه ها شهادت می دادند که حکم اعدام علی آقا صادر شده بود که در کازرون اعدام شود ولی در قلاویزان مهران خلعت زیبای شهادت را بر تن کرد.

اگر سرداران شهیدی چون علی آقا ماهانی، عبدالمهدی مغفوری، محمد حسین یوسف الهی و حاج یونس زنگی آبادی عروج کردند و رفتند و با ریخته شدن خون پاکشان با ولایت فقیه این هدیه الهی پیمان خون بستند و فرمانده آنها همان مالک اشتر علی زمان، سردار قلب ها حاج قاسم سلیمانی زنده است بی شک حکمتی در کار است.

امروز نبرد از شلمچه تا به آمرلی و جرف الصخر عراق و ارتفاعات قلمون و غزه و یمن کشیده شده و محل پیکار اسلام محمدی محمد بن عبدالله و اسلام انگلیسی محمد بن عبدالوهاب می باشد.

به امید پیروزی اسلام محمدی بر کفر جهانی....30741/10
انتهای پیام/


بستن


1392 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران می باشد. 
 
 
استفاده از اخبار فقط با ذکر منبع "نسیم دهلران" مجاز است.
 
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي دريافت مجوز قالب بر روي لينک ، ( درخواست مجوز ) کليک کنيد